Dziewczyny z Tarnowskich Gór na Mistrzostwach Świata IDO. Nasze tancerki w czołówce

Dwie zawodniczki reprezentujące Studio Tańca MK bardzo dobrze wypadły podczas prestiżowej imprezy sportowej. Ich nazwiska pojawiły się w pierwszej dziesiątce!

Studio Tańca MK siódme na świecie

28 listopada w Podčetrtek (Słowenia) rozpoczęły się International Dance Organizations World Ballet, Jazz, Modern & Contemporary Championships - międzynarodowe zawody taneczne. Nie mogło tam zabraknąć tarnogórskie reprezentacji.

- Impreza jest marzeniem tancerzy, jest jedną z najbardziej prestiżowych imprez tanecznych Europy i świata, awans do mistrzostw zdobywa się na Mistrzostwach Krajowych, gdzie nasz duet, stając na podium, otrzymał tytuł wicemistrza i nominację do mistrzostw - tłumaczą przedstawiciele Studia MK.

Przepustkę na zawody wywalczył sobie duet Nicole Bosz i Daria Paździor. Za choreografię i przygotowanie odpowiadała trenerka i założycielka studia Marzena Kobryń. Podczas mistrzostw tancerki rywalizowały z reprezentantami Serbii, Chorwacji, Finlandii, Niemiec, Słowenii, Turcji, Włoch i Węgier. Finalnie udało im się uplasować na siódmym miejscu w kategorii modern & contemporary junior 2.

International Dance Organization
- Jesteśmy z Was dumni i bardzo, bardzo szczęśliwi - cieszą się inni tancerze ze Studia MK. - Najserdeczniejsze DZIĘKUJEMY Rodzicom, których pomoc jest nieoceniona - dodają.

Zawodniczkom gratulujemy i życzymy ciągłego rozwijania pasji potwierdzanego kolejnymi osiągnięciami.

Aleksandra Janiczek i Justyna Suchańska wicemistrzyniami świata

Może Cię zainteresować:

Wielki sukces reprezentantek Tarnowskich Gór. Tancerki wicemistrzyniami świata!

Autor: Urszula Gołkowska

14/12/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon