Ferie szkolne 2023 w Krupskim Młynie. Zimowych atrakcji nie zabraknie!

Już od tego weekendu uczniowie świętują wolne dwa tygodnie. Dzieci z powiatu tarnogórskiego mogą wybierać spośród wielu propozycji na nadchodzące dni.

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie
Ferie zimowe 2023 krupski młyn

Krupski Młyn zaprasza na ferie

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przygotował wiele zajęć, wyjazdów i warsztatów. Pierwsze z nich odbędą się w najbliższy poniedziałek, 16 stycznia, a ostatnie zaplanowano na 28 stycznia. Na długiej liście atrakcji znalazł się między innymi wyjazd do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach, parku trampolin w Lublińcu, na narty do Istebnej czy seans w Multikinie w Zabrzu.

- Poniżej prezentujemy ramowy program na czas ferii zimowych. Aktualnie pogoda nie sprzyja zimowym szaleństwom, zapraszamy więc do skorzystania z naszych propozycji - zachęcają organizatorzy. - Życzymy wszystkim dzieciom i młodzieży udanego wypoczynku i fantastycznej zabawy!
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych atrakcji oraz zapisów na nie znajdziemy na facebookowym profilu i stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie.

Tarnowskie góry ferie zimowe

Może Cię zainteresować:

Ferie zimowe 2023 w Tarnowskich Górach. Jakie atrakcje czekają na dzieci w tym roku?

Autor: Urszula Gołkowska

10/01/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon