Kino samochodowe w TG w sierpniu. Widzowie sami wybiorą film, jaki obejrzą. Są trzy propozycje

Przed nami sierpniowa odsłona kina samochodowego. Wydarzenie w Tarnowskich Górach nie będzie już odbywać się w piątki. Sprawdź, kiedy odbędą się seanse filmowe.

Tarnowskie Góry, kino samochodwe

Seanse plenerowe cieszą się w naszym mieście niesłabnącą popularnością. Dzisiaj, 3 sierpnia, przy Hali Sportowej (Obwodnica 8) zobaczymy kolejną projekcję w ramach kina samochodowego. Film rozpocznie się o godzinie 20:30, ale przyjeżdżać można już pół godziny wcześniej.

Na dziś zaproponowano trzy tytuły: "Nieobliczalny", "Wierzę w Ciebie" oraz "Cold Play". Tradycyjnie to sami tarnogórzanie wybiorą, który z powyższych filmów zostanie wyświetlony. Na razie najwięcej głosów zebrał ostatni z wymienionych.

Oprócz seansu na gości czeka również strefa gastronomiczna.

- Przed każdym seansem usłyszymy znane utwory muzyki filmowej i popularnej, w aranżacjach na skrzypce elektryczne, w wykonaniu Magdy Warmińskiej - Lena The Violinist! Skrzypaczka Magda jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. Posiada na swoim koncie liczne nagrania płytowe, występy podczas międzynarodowych festiwali i programów TV - przypominają organizatorzy.

Kolejne projekcje czekają nas:

  • 17 sierpnia (wtorek) – godz. 20:30
  • 31 sierpnia (wtorek) – godz. 20:30

Jeżeli wolimy jednak bardziej tradycyjne kino plenerowe lub repertuaru dla dzieci, warto zajrzeć na wydarzenia organizowane przez Tarnogórskie Centrum Kultury. Sprawdź kiedy i gdzie odbędą się seanse!

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon