Filmowy maraton w Kaletach. W planie atrakcje dla małych i dużych widzów

W Kaletach szykuje się wydarzenie, które z pewnością zainteresuje miłośników kinematografii. Goście będą mogli zobaczyć premierowe produkcje w przystępnej cenie.

Kino kalety 2022

Kino w Kaletach 2022

Przepis na udany początek weekendu? Dobre towarzystwo, duży ekran i filmowe opowieści. Taki wieczór już za niedługo czeka mieszkańców Kalet oraz okolic. W piątek, 1 kwietnia (i nie jest to żart z okazji prima aprilis), odbędzie się pokaz pięciu filmów w ramach siedmiu seansów. Wydarzenie będzie miało miejsce w siedzibie Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Lublinieckiej 2. Organizatorzy zaplanowali także specjalną atrakcję z myślą o dzieciach z Ukrainy.

Plan wydarzenia

"Za duży na bajki"

Seanse o godzinie 8:30 i 15:00.

Przygodowy, ograniczenia wiekowe: 7+

Turniej, kasa i psychofanki – to życiowe PIRYTETY dziesięcioletniego e-sportowca Waldka. Kiedy jest już na dobrej drodze do realizacji swoich życiowych celów, mając do tego wsparcie ukochanej, choć nadopiekuńczej mamy, pojawia się ona… cała na kolorowo – ciotka Mariolka. Od tej pory życie Waldka będzie musiało nabrać nieco innego tempa…

"Zając Max: Misja Pisanka"

Seanse o godzinie 10:30 i 12:00.

Przygodowy, familijny, brak ograniczeń wiekowych

Druga część komediowo-przygodowej opowieści o futerkowych bohaterach, pisankach i wielkanocnej magii. Animacja, która udowodni, że przyjaźń ma wielką moc, a lisa nie należy osądzać po jego kicie. Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza.

Zestaw krótkich kreskówek bez dialogów

Seans o godzinie 14:00.

Familijne animacje, brak ograniczeń wiekowych

Pojawią się seanse zestawu krótkich animacji bez dialogu z myślą o dzieciach z Ukrainy. W tym wyjątkowym czasie bądźmy razem.

"Marzec ‘68"

Seans o godzinie 17:00.

Historyczny, romans, dramat, ograniczenia wiekowe: 13+

Warszawa, rok 1968. Studenci protestują przeciwko bezprawnemu relegowaniu kolegów z uczelni oraz w obronie zdjętych z afisza "Dziadów", które wystawiane były w Teatrze Narodowym przez Kazimierza Dejmka. Wśród protestującej młodzieży są także Hania (Vanessa Aleksander) i Janek (Ignacy Liss). Ich rodziny znajdują się po dwóch stronach marcowej barykady.

"Batman"

Science-fiction, sensacja, superhero, ograniczenia wiekowe: 13+

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tej dekady! Kolejne wcielenie kultowej postaci Batmana, tym razem oddane w ręce idola i jednego z najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia – Roberta Pattinsona (Saga "Zmierzch", "Tenet", "Lighthouse"). Twórcy filmu zapowiadają powrót "Batmana" do klimatu "Mrocznego Rycerza" Christophera Nolana i "Jokera" w reżyserii Todda Phillipsa.

Na każdy seans obowiązuje bilet. Dostępny jest w trzech wariantach:

  • normalny - 18 zł
  • ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny) - 16 zł
  • grupowy - 14 zł

Wstęp na projekcje kreskówek za okazaniem bezpłatnej wejściówki, liczba miejsc ograniczona.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon