Finał Teatralnego Parkowania 2021. Przedstawienie dla maluchów i spektakl dla dorosłych

Teatralne Parkowanie: "Dywidenda"

Stowarzyszenie Góry Kultury zaprasza na ostatnie w tym roku występy w przestrzeni Parku Miejskiego. Jaki repertuar czeka nas w sobotę?

"Odkrywcy" dla najmłodszych 

Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę ciekawie. Co prawda z żalem kończymy tegoroczną edycję Teatralnego Parkowania, ale zapraszamy do wykorzystania ostatniej w tym roku okazji do zobaczenia ciekawego przedstawienia w nietypowym, przyrodniczym otoczeniu. 

28 sierpnia przed tarnogórzanami zaprezentuje się Teatr Fuzja. O godzinie 14:00 rozpocznie się pierwsza atrakcja, na którą zaproszone są całe rodziny.

- Spektakl zabierze dzieci w szaloną przygodę, w trakcie której będziemy odkrywać różne sekrety, tropić dziwne sprawy, przeżywać przygody, w trakcie których trzeba będzie wykazać się nie lada sprytem - opowiadają organizatorzy.
- "Odkrywcy" to spektakl, w którym dzieci razem z głównymi bohaterami przemierzają świat i współtworzą niektóre sytuacje. Wartka akcja, wesołe piosenki i wspólne animacje sprawiają, że dzieci nie tylko się bawią, ale także dowiadują się różnych ciekawostek - dodają.

"Dywidenda" dla starszych 

Nie zabraknie także spektaklu skierowanego do dojrzalszej publiczności. Wieczorem, o godzinie 20:30 aktorzy zagrają w spektaklu "Dywidenda". 

- "Dywidenda" jest teatralną odpowiedzią na wstrząsający światem kryzys ekonomiczny. Kryzys, którego geneza tkwi w ekonomii wirtualnej, gdzie obraz świata zamknięty został w wykresach i wzorach matematycznych, giełdowych ekranach, a sposoby obrotu pieniądza bardziej przypominają zasady gry hazardowej niż biznesu.

- Tylko jakie są reguły? Kto je ustala? Dlaczego z dnia na dzień kolejne kraje Europy okazują się bankrutami, choć chwilę wcześniej były u szczytu prosperity? Wzrastające napięcia społeczne, niepewność i strach przeradzają się w manifestacje i rozruchy na ogromną skalę. W tym samym czasie wielka gra trwa w najlepsze - zapowiadają organizatorzy. 

Przypominamy, że wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. 

Artystyczny początek weekendu. Teatralne Parkowanie z Fundacją Sztukmistrzów [GALERIA]

Teatralne Parkowanie: "Dywidenda"

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Teatralne Parkowanie: "Odkrywcy"

Przedostatnie spotkanie z Teatralnym Parkowaniem

Teatralne Parkowanie 2021

Sierpniowe Teatralne Parkowanie

Świerklaniec. Pałac Kawalera

Widowisko światło - dźwięk w Świerklańcu

Teatralne Parkowanie 2021

Weekend 20.-22.08. Gdzie się wybrać?

TCK-owe Kino Objazdowe

Atrakcje weekendu 13.-15.08. Gdzie warto się wybrać?

Cmentarz żydowski w Tarnowskich Górach

Środy na Gliwickiej. Poznaj tajemnice cmentarza żydowskiego

Projekt bez tytułu6

Świerklaniec od podszewki - zwiedzanie Parku w Świerklańcu