Finał Teatralnego Parkowania 2021. Przedstawienie dla maluchów i spektakl dla dorosłych

Stowarzyszenie Góry Kultury zaprasza na ostatnie w tym roku występy w przestrzeni Parku Miejskiego. Jaki repertuar czeka nas w sobotę?

"Odkrywcy" dla najmłodszych

Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę ciekawie. Co prawda z żalem kończymy tegoroczną edycję Teatralnego Parkowania, ale zapraszamy do wykorzystania ostatniej w tym roku okazji do zobaczenia ciekawego przedstawienia w nietypowym, przyrodniczym otoczeniu.

28 sierpnia przed tarnogórzanami zaprezentuje się Teatr Fuzja. O godzinie 14:00 rozpocznie się pierwsza atrakcja, na którą zaproszone są całe rodziny.

- Spektakl zabierze dzieci w szaloną przygodę, w trakcie której będziemy odkrywać różne sekrety, tropić dziwne sprawy, przeżywać przygody, w trakcie których trzeba będzie wykazać się nie lada sprytem - opowiadają organizatorzy.
- "Odkrywcy" to spektakl, w którym dzieci razem z głównymi bohaterami przemierzają świat i współtworzą niektóre sytuacje. Wartka akcja, wesołe piosenki i wspólne animacje sprawiają, że dzieci nie tylko się bawią, ale także dowiadują się różnych ciekawostek - dodają.

"Dywidenda" dla starszych

Nie zabraknie także spektaklu skierowanego do dojrzalszej publiczności. Wieczorem, o godzinie 20:30 aktorzy zagrają w spektaklu "Dywidenda".

- "Dywidenda" jest teatralną odpowiedzią na wstrząsający światem kryzys ekonomiczny. Kryzys, którego geneza tkwi w ekonomii wirtualnej, gdzie obraz świata zamknięty został w wykresach i wzorach matematycznych, giełdowych ekranach, a sposoby obrotu pieniądza bardziej przypominają zasady gry hazardowej niż biznesu.

- Tylko jakie są reguły? Kto je ustala? Dlaczego z dnia na dzień kolejne kraje Europy okazują się bankrutami, choć chwilę wcześniej były u szczytu prosperity? Wzrastające napięcia społeczne, niepewność i strach przeradzają się w manifestacje i rozruchy na ogromną skalę. W tym samym czasie wielka gra trwa w najlepsze - zapowiadają organizatorzy.

Przypominamy, że wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Artystyczny początek weekendu. Teatralne Parkowanie z Fundacją Sztukmistrzów [GALERIA]

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon