Food trucki w Miasteczku Śląskim. Jak otrzymać zniżkę na jedzonko?

Już za niedługo w Miasteczku Śląskim odbędzie się Zlot Food Trucków. Urząd Miasta zaprasza także do wzięcia udziału w akcji Sprzątanie Świata.

Food trucki miasteczko slaskie

Trucki w Parku Rubina

Wielu z nas tęskni za wizytą w ulubionej restauracji lub kawiarni. Aktualnie pysznymi potrawami możemy się cieszyć tylko w domu, korzystając z opcji dowozu. Miasteczko Śląskie postanowiło zorganizować kulinarną atrakcję dla wszystkich miłośników dobrego jedzonka.

W weekend 24-25 kwietnia w Parku Rubina pojawią się food trucki. Goście będą mogli spróbować zarówno dań na słono, jak i na słodko z różnych zakątków świata. Do tej pory swoją obecność zapowiedziały:

  • WOKurrde Food Truck (kuchnia azjatycka)
  • Kansas Burger Food Truck
  • Coffee Bar

Kolejne trucki poznamy w następnych dniach. Pojazdy ze smakowitymi potrawami będą czekały na gości w sobotę (24.04.) i niedzielę (25.04.) od godziny 10:00 do 20:00.

- Działamy w pełni legalnie i stosujemy się do obowiązującego prawa, więc póki co Zlot Food Trucków odbędzie się wyłącznie z opcją na wynos, ale i tak będzie smacznie. Jeśli przepisy związane z obostrzeniami dla gastronomii zostaną poluzowane - poinformujemy Was o tym i przeprojektujemy formę wydarzenia - tłumaczy FT Event, współorganizator wydarzenia.

Przyszedł czas, żeby zdradzić, w jaki sposób zdobyć zniżkę na kulinarne pyszności. Wystarczy wziąć udział w akcji Sprzątanie Świata. Odbędzie się ona podczas Zlotu, 24 kwietnia. O godzinie 10:00 wolontariusze wyruszą, by uporządkować wspólną przestrzeń publiczną. Wyznaczono cztery miejsca zbiórek:

  • Miasteczko Śląskie - ul. Tetmajera przy wiadukcie
  • Żyglin-Żyglinek - ul. Studzienna przy LKS
  • Brynica - skwerek w Brynicy
  • Bibiela - ul. Starowiejska przy pętli autobusowej

- Po zakończeniu akcji organizujemy ogniska z kiełbaskami w każdym z punktów! Zapewniamy kiełbaski! Dodatkowo każdy uczestnik sprzątania otrzymuje 10% zniżki na Food Trucki! - zachęca Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim.

fot. Kansas Burger Food Truck

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon