GCR Repty podbija Bytom. Tarnogórscy rehabilitanci gościli w... Agorze

Medycy z naszego centrum w zeszłym tygodniu pomagali w trosce o zdrowie mieszkańcom sąsiedniego miasta. Wzięli udział w wydarzeniu promującym profilaktykę.

GCR Repty w Agorze

21 października reprezentantów tarnogórskiej placówki można było spotkać w jednej z najpopularniejszych galerii handlowych w okolicy. Co tam robili?

- W ramach wydarzenia pn. "Śląska Jesień ze Zdrowiem" organizowanego przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bytomiu i Posłankę na Sejm RP Barbarę Dziuk pojawiliśmy się, by zadbać o Wasze zdrowie - opowiadają medycy.

Podczas akcji organizowanej na trzecim piętrze galerii każdy zainteresowany mógł skorzystać z bezpłatnych badań oraz konsultacji. Na chętnych czekali lekarze i specjaliści, a wśród nich między innymi psycholodzy, kosmetolodzy czy stomatolodzy. Przy tarnogórskim stoisku można było sprawdzić ciśnienie tętnicze, saturację oraz temperaturę. Konsultacji udzielał również repecki fizjoterapeuta, a rozmowę oferował psycholog. Jak z zadowoleniem podają reprezentanci GCR, stand cieszył się niemałym zainteresowaniem.

Poradnia dziecięca gcr repty

Może Cię zainteresować:

W GCR Repty powstała Poradnia Rehabilitacyjna dla Dzieci. Jak można się tam zapisać?

Autor: Urszula Gołkowska

20/10/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon