Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Przełom w magazynowaniu dotarł na Śląsk!

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Stokado Self Storage to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Do tej pory w ofertach operatorów nieruchomości przemysłowych przeważały głównie te, dotyczące dużych powierzchni magazynowych, z których korzystały przede wszystkim duże firmy. Od niedawna jednak dla mieszkańców Śląska firma Stokado Self Storage uruchomiła małe magazyny samoobsługowe, w których czasowo przechować wszelkiego rodzaju przedmioty mogą również osoby prywatne. Właściwie każdy może wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie, gdyż oferta jest elastyczna i przystępna cenowo, a wielkość boxów

oraz czas najmu zależą jedynie od indywidualnych potrzeb i preferencji wynajmującego.

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Magazyny samoobsługowe cieszą się coraz większą popularnością!

Mimo, iż magazyny samoobsługowe to rozwiązanie najbardziej popularne na zachodzie, to jednak coraz bardziej przekonują się do nich również Europejczycy. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, chcąc odzyskać przestrzeń w swoich domach, chętnie korzystają z tego rozwiązania przechowując sezonowe, bądź sporadycznie używane rzeczy w wynajmowanych prywatnych magazynach. Ze względu na innowacyjność i sukces odniesiony za oceanem, jedynie kwestią czasu było dotarcie owego pomysłu do Europy.

Sam założyciel firmy Stokado Self Storage – Klaudiusz Bechcicki oznajmia, iż długo nosił się z zamiarem wdrożenia tej inicjatywy do Polski. Mając już trzynaście lokalizacji w dużych miastach, zdecydował się na otwarcie kolejnych, w Dąbrowie Górniczej, Piekarach Śląskich koło Gliwic oraz Zabrzu. I pewnie na tym nie poprzestanie, gdyż nadal pragnie poszerzać swą ofertę tak, by mieszkańcy innych miast również mieli możliwość skorzystania z ogólnodostępnego najmu schowków magazynowych.

Self Storage – rozwiązanie bezpieczne i wygodne

Przechowywanie sezonowych lub sporadycznie używanych rzeczy, takich jak rowery, czy sprzęt narciarski od zawsze stanowiło problem, który potrafił wytrącić niejednego z równowagi. Mała powierzchnia mieszkań, które w dodatku nie mają dostępu do specjalnych komórek lokatorskich, są utrapieniem dla wielu rodzin, szczególnie tych z dziećmi. Nawet, jeśli piwnica bądź komórka przynależy do mieszkania, to trzeba ją zazwyczaj dzielić z innymi lokatorami, a to nie gwarantuje całkowitego bezpieczeństwa i ochrony.

Doskonałe rozwiązanie dla takich sytuacji stanowią małe magazyny, które umiejscowione są w dużych kompleksach. Oferują one bowiem zdecydowanie wyższy poziom ochrony, prywatności i dyskrecji. Jedynie osoba wynajmująca, po podpisaniu odpowiednio przygotowanej umowy, dostaje swój indywidualny kod dostępu do magazynu. Kompleksy czynne są całą dobę, siedem dni w tygodniu. Posiadają monitoring oraz wykwalifikowaną ochronę.

Prócz bezpieczeństwa, wynajmowany magazyn gwarantuje również komfort użytkowania. Punkty na Śląsku znajdują się bowiem w doskonałych lokalizacjach, z bezpośrednim dojazdem, czynnym o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu można cieszyć się niezagraconym, wygodnym mieszkaniem i w pełni wykorzystywać jego potencjał.

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Magazyny samoobsługowe również dla małych firm

Małe firmy często ubolewały nad deficytem niewielkich obiektów na rynku nieruchomości magazynowych. Wynikało to z cen wynajmu powierzchni magazynowych, które z racji swej wielkości często przekraczały finansowe możliwości wielu lokalnych przedsiębiorstw. Często takie firmy musiały decydować się na wynajem nienadzorowanych komórek, bądź daleko położonych garaży, do których bez problemu mógł się dostać każdy. Nierzadko narażało to przedsiębiorstwa na niemałe straty.

Oferta firmy Stokado stanowi optymalne rozwiązanie dla drobnych firm, chcących wynająć w przystępnej cenie magazyn, wielkością dopasowany do ich oczekiwań. Do wyboru są boksy o powierzchni od 3 do 12m2. Dotarcie do owego kompleksu nie stanowi żadnego problemu, a najwyższy poziom ochrony mienia zasługuje na rekomendację.

Lokalni właściciele różnych śląskich zakładów i firm już przyznają, że usługa magazynowania, jaką oferuje system self storage pozwala zoptymalizować koszty przechowywania i w pełni wykorzystać powierzchnię lokalu wyznaczonego na działalność. Ponadto dowolny czas najmu, nie zobowiązuje do ciągłego korzystania z magazynów, a rzeczy przechowywane w naszych kontenerach mogą być dużych gabarytów, o niestandardowej wadze. Bezpośredni podjazd pod magazyn ułatwia przemieszczenie przywiezionych przedmiotów z samochodu do magazynu.

Podsumowanie

Magazyny samoobsługowe niewątpliwie zawojowały polski rynek. Ze względu na funkcjonalność i liczne korzyści związane z redukcją kosztów, jak i odzyskaniem przestrzeni w mieszkaniu, z pewnością znajdą szerokie grono odbiorców, zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych.

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon