Gdzie wynająć samochód w Tarnowskich Górach?

Samochód to właśnie ten środek transportu, który nie tylko ułatwia dojazd do pracy, ale daje pełną swobodę podróżowania. Co zatem zrobić, gdy dojdzie do jego awarii i należy go niezwłocznie oddać do naprawy? Dobrym rozwiązaniem jest wynajem samochodu. Tylko gdzie można to zrobić w Tarnowskich Górach? Między innymi w lokalnej firmie EtnaCar, poznajcie ją!

Rozwiązanie dla rodzin i firm

Wynajmem samochodu niesie za sobą wiele korzyści. Chodzi tu nie tylko o zastępstwo popsutego samochodu, ale przede wszystkim o wygodę podróżowania. Dobrym przykładem są rodziny z dziećmi, które planując urlop, mają ogromny problem z bagażami. Co w takiej sytuacji powinny zrobić? To proste. Na czas wakacji mogą zdecydować się na wynajem większego samochodu, który pozwala na spakowanie niezbędnych walizek.

Bus od Etnacar


Wynajem samochodów dostawczych to także dobre rozwiązanie dla firm, planujących przetransportować rzeczy tylko od czasu do czasu. Co zyskują? Nie posiadają własnego samochodu, tym samym nie generują dodatkowych kosztów związanych z jego utrzymaniem. Wypożyczalnia samochodów jak EtnaCar to wygoda podróżowania, transportu rzeczy, a także osób.

Co oferuje EtnaCar?

EtnaCar to tarnogórska wypożyczalnia samochodów, prężnie działająca na terenie Tarnowskich Gór, miast ościennych, a także całego Śląska. W ich szerokiej ofercie znajdują się takie pojazdy jak:

 • Samochody osobowe,
 • Przyczepy kempingowe,
 • Busy osobowe,
 • Samochody dostawcze,
 • Autolawety i lawety,
 • Przyczepy,
Samochody od EtnaCar

i to w atrakcyjnych cenach. Z resztą ich pełną ofertę można sprawdzić TUTAJ. EtnaCar to firma, która zawsze stawia klientów na pierwszym miejscu. Gdy zachodzi potrzeba podstawienia samochodu w Gliwicach, Chorzowie czy innym mieście EtnaCar staje na wysokości zadania, spełnia życzenia swoich klientów i podstawia samochód pod wskazany adres. Naturalnie nasuwa się pytanie, jak wygląda wynajem samochodów osobowych?

Wynajem samochodu: krok po kroku

EtnaCar to wypożyczalnia samochodów osobowych, busów, a także pojazdów o różnym przeznaczeniu. Osoby zainteresowane mogą zdecydować się na wynajem:

 • Krótkoterminowy,
 • Średnioterminowy,
 • Długoterminowy,

w zależności od indywidualnych potrzeb. No dobrze, ale jak wynająć samochód? Można to zrobić na kilka sposobów:

 • Odwiedzając siedzibę firmy,
 • Drogą mailową,
 • Telefonicznie.

Co dalej? To proste. Należy poinformować pracowników EtnaCar o planowanej dacie wynajmu, a także rodzaju wypożyczanego samochodu (tj. samochód osobowy, przyczepa). Zespół przygotuje ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Po dograniu szczegółów i dopełnieniu formalności (formalności związane z rezerwacją można dokonać wcześniej lub bezpośrednio w dniu wyjazdu), EtnaCar przygotuje samochód, uzupełni wszelkie płyny czy oleje, a także zatankuje go do pełna. To się nazywa profesjonalizm!

Ford Mondeo na wynajem EtnaCar

Formalności…

Warto mieć na uwadze, że w okresie wakacyjnym, czy planując wynajem z dużym wyprzedzeniem, należy uiścić opłatę rezerwacyjną. Osoby nieposiadające własnej firmy, podczas wypożyczenia powinny okazać aktualne prawo jazdy i dowód osobisty. Z kolei firmy, powinny przedstawić aktualny odpis z KRS lub CEiDG. Jeżeli po samochód przyjedzie pracownik, to lepiej, aby miał przy sobie stosowne upoważnienie.

Planujesz urlop, ale nie masz samochodu? Poznaj ofertę EtnaCar!

EtnaCar – wypożyczalnia samochodów Tarnowskie Góry
WWW | FACEBOK | INSTAGRAM
ul. Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. +48 690 900 200
e-mail: etnacar@grupaetna.pl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Linkhouse artykuł 04 08 2022

Droższe OC dla kierowców z Tarnowskich Gór.

Salony MW Auto Opel Grandland

Potrzebujesz auta? Opel Grandland dostępny od ręki w MW Auto

Matrx Media zdjęcie główne 23 05 2022

TOP 6 gadżetów elektronicznych na Dzień Dziecka 2022

Matrix Media zdjęcie główne

TOP 4 niezawodnych rowerów elektrycznych – Ranking 2022

Kamper Etna Camp

Co to jest karawaning i co przemawia na jego korzyść?

Sony Center 4

Nowy Salon Sony Centre na Śląsku