Gmina Tworóg. Groźny wypadek na niebezpiecznym odcinku drogi. Jedna osoba w szpitalu

Wczoraj, 30 maja, na terenie gminy Tworóg doszło do poważnej sytuacji drogowej. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, ale policjantom nie zajęło wiele czasu, by go zlokalizować...

Wypadek w Hanusku

Sytuacja miała miejsce 30 maja około godziny 10:00. Funkcjonariusze zostali skierowani do miejscowości Hanusek, gdzie na niebezpiecznym fragmencie drogi doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym.

- Policjanci na miejscu zastali 74-latka z Tarnowskich Gór, który podróżował motorowerem. Jak opowiedział stróżom prawa, na łuku drogi doszło do kontaktu z pojazdem osobowym, którego kierowca odjechał z miejsca. Mężczyzna stracił panowanie nad swoim motorowerem i się przewrócił - informują mundurowi.

Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Jak się okazało, mężczyzna zapamiętał numery rejestracyjne samochodu, z którym się zderzył. Dotarcie do właściciela pojazdu było kwestią czasu. Drugim kierowcą okazała się 41-letnia mieszkanka Tarnowskich Gór.

- Badanie trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. Sprawą wypadku drogowego zajmą się teraz policjanci, którzy wyjaśnią dokładnie jego przyczyny i okoliczności - podają mundurowi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon