Groźna kolizja na DW 908. Samochód osobowy wylądował w rowie

Na trasie między Miasteczkiem Śląskim i Kaletami doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Dwa pojazdy zderzyły się z sobą czołowo. Wszystko przez złe wymijanie.

Kolizja między Kaletami i Miasteczkiem Śląskim

Wczorajsze popołudnie nie należało do bezpiecznych na trasach powiatu tarnogórskiego. 12 czerwca, po godzinie 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 908 interweniowali policjanci. Na odcinku między Miasteczkiem Śląskim a Kaletami doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Jak ustalili funkcjonariusze, kierująca suzuki nieprawidłowo wykonała manewr wymijania. Niestety na sąsiednim pasie z naprzeciwka jechał volkswagen. Pojazdy zderzyły się z sobą czołowo. Sytuacja mogła zakończyć się gorzej, na szczęście żaden jej uczestnik nie wymagał transportu do szpitala. Podróżujących na miejscu przebadali ratownicy medyczni. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem oraz punktami.

- Nieprawidłowa ocena sytuacji albo pośpiech i roztargnienie może negatywnie wpływać na bezpieczeństwo na drodze. Jeden nieprzemyślany manewr może zakończyć się tak, jak wczorajsza kolizja. Dlatego pamiętajmy, aby na drodze zawsze kierować się rozsądkiem! - przypominają mundurowi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon