Groźny wypadek na DK78. Czołowo zderzyły się z sobą dwie osobówki

W sobotę, 11 maja, na jednej z tarnogórskich dróg doszło do wypadku, w wyniku którego ucierpiały trzy osoby. Policjanci mają już wstępne ustalenia. Będą jednak jeszcze badać szczegóły sytuacji.

Tarnowskie gory wypadek osada jana

Wypadek na DK78

Weekend nie obył się bez poważnego zdarzenia. Doszło do niego w sobotę, 11 maja. O godzinie 20:23 funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie o wypadku, jaki miał miejsce w Tarnowskich Górach na drodze krajowej nr 78 na wysokości Osady Jana.

- 81-latek z Zabrza [Toyota] jadąc obwodnicą w kierunku Korola z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Peugeotem, którym kierował 39-latek z Zawiercia, który podróżował wraz z 36-letnia pasażerką, mieszkanką Zawiercia - wstępnie podają policjanci.

Mundurowi ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Troje uczestników zdarzenia trafiło do szpitali. Osoby podróżujące Peugeotem trafiły do placówki w Tarnowskich Górach, natomiast kierujący Toyotą został przetransportowany do Piekar Śląskich. Teraz policjanci zajmą się zbadaniem szczegółów wypadku.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon