Hala została objęta specjalnym nadzorem. Większość boksów zamknięta

Od soboty w hali targowej w Tarnowskich Górach nieczynne są niektóre boksy - głównie te z obuwiem, tekstyliami i papierniczymi. - Zachowujemy wszelkie środki ostrożności - mówi prezes Adrian Wolnik.

Halalala


Na hali są czynne stoiska z produktami spożywczymi, mięsnymi, warzywno-owocowymi, punkty usługowe finansowe, fotograficzne oraz drogeria.

- Wszystkie stoiska wymienione w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z 13 marca, które związane jest z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego zostały zamknięte - mówi Adrian Wolnik. - Zachowujemy wszelkie środki ostrożności. Dezynfekujemy wózki dla klientów oraz dla dostawców, windy, toalety. Najemcy także dezynfekują swoje boksy we własnym zakresie, a pracownikom zapewniają rękawiczki i inne środki ochronne - dodaje.

Dzisiaj nie było wielu klientów na hali. - To prawda, zamknęli wszystkie boksy z przemysłem w sobotę - mówi jedna ze sprzedawczyń, która pracuje na hali targowej w Tarnowskich Górach. - Dzisiaj już nie muszę zakładać maseczki, bo było tu może z 15 ludzi. Szkoda, że takiego stanu nie było wcześniej, w piątek ani sobotę nikt jakoś nie sprawdzał kto wchodzi na halę i ile ludzi tu jest - dodaje.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry budżet partycypacyjny 2023

Startuje budżet partycypacyjny na 2023 rok

Literalnie.fun - jak zagrać

Gra tarnogórskich uczniów podbija Internet!

Tarnowskie Góry 30.01.2022

Podsumowanie tygodnia 24-30.01.2022

Tarnowskie Góry szpital

Informacja dla pacjentów WSP. Placówka ogłasza dzień wolny

Tarnowskie Góry, ruch rowerowy

Tarnowskie Góry bardziej rowerowe? Radni piszą do burmistrza

Tarnowskie Góry, hałda popłuczkowa

Fotopułapki na hałdzie popłuczkowej? Propozycje tarnogórzan

Rondo im. SMZT

Pomysły dotyczące nowego ronda w Tarnowskich Górach