I Biesiadne Lato Dla Seniorów 2021 w Miasteczku Śląskim

Burmistrz Miasteczka Śląskiego Michał Skrzydło zaprasza wszystkich seniorów na wydarzenie zorganizowane specjalnie z myślą o nich. Jakie atrakcje przygotowano?

I Biesiadne Lato Dla Seniorów 2021 w Miasteczku Śląskim

Biesiadne Lato Dla Seniorów 2021

W tym roku odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia, które ma stać się nową tradycją Miasteczka Śląskiego. 14 sierpnia (sobota) wszyscy zainteresowani seniorzy mogą czuć się zaproszeni na imprezę w Parku Rubina.

- Na Biesiadzie pojawią się popularne zespoły, gospodarzem programu będzie Bernadeta Kowalska, prowadzącym znany kabareciarz, wodzirej, aktor Dariusz Niebudek - zdradzają organizatorzy.

Na scenie zobaczymy także Duet Caro, zespół Wesoła Biesiada oraz grupę Maraquja. Oprócz koncertu, na uczestników czeka moblina wędzarnia, strefa gastronomiczna, konkursy i inne niespodzianki. Dziadkowie mogą także zabrać ze sobą wnuki. Na najmłodszych będą czekać zamki dmuchane, a także animacje zorganizowane przez instruktorów z Aktywnego Miasteczka.

Filmowe środy z MOK-iem. Zobacz repertuar

Zabawa rozpocznie się o godzinie 15:00, a zakończy około 21:00. Wydarzenie odbędzie się niezależnie od pogody. Organizatorzy dysponują dużym namiotem biesiadnym.

- Zapisy na Biesiadne Lato dla Seniorów u Prezesa Koła Emerytów i Rencistów - pana Franciszka Spota (bezpośrednio lub pod nr telefonu: 533 020 645). Dla zapisanych osób zapewnione miejsca siedzące oraz bezpłatny swojski kołocz - informują organizatorzy.

Seniorzy mieszkający w Brynicy, Bibieli lub Żyglinie nie muszą martwić się o dojazd. Koordynatorzy zapowiedzieli, że zorganizują im bezpłatny transport. Więcej informacji na ten temat można otrzymać u Prezesa Koła Emerytów i Rencistów, sołtysów lub Przewodniczącego Rady Dzielnicy Żyglin.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon