header newses

Informacje

Informacje

Czas na zmianę? Czy w Tarnowskich Górach może do tego dojść?

W Tarnowskich Górach może dojść do sporych zmian i rozpadnie się rządząca tu koalicja Inicjatywy Obywatelskiej Powiatu Tarnogórskiego i Platformy Obywatelskiej – takie rewelacje ma rozgłaszać w mieście posłanka PiS, Barbara Dziuk.

Tarnowskimi Górami i powiatem tarnogórskim od lat rządzi koalicja Inicjatywy Obywatelskiej Powiatu Tarnogórskiego i Platformy Obywatelskiej, co oczywiście jest solą w oku lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości. PiS, który generalnie w samorządach lokalnych nie ma zbyt wiele do powiedzenia, próbuje się rozpychać i podobno udało się to właśnie w Tarnowskich Górach.

Posłanka Barbara Dziuk doprowadzi do zmiany koalicji w Tarnowskich Górach?

Jak poinformował nas jeden z lokalnych działaczy posłanka Prawa i Sprawiedliwości Barbara Dziuk rozgłasza w naszym mieście informacje, że koalicja Inicjatywy i PO wkrótce się rozpadnie, a miejsce Platformy u boku lokalnego stowarzyszenia zajmie właśnie Prawo i Sprawiedliwość. Przy czym posłanka Dziuk ma podkreślać, że to właśnie jej zasługa.

Czy te rewelacje okażą się prawdziwe przekonamy się pewnie niebawem. Nie dziwi jednak to, że zasługi przypisuje sobie właśnie posłanka Barbara Dziuk. Tak było także w przypadku wpisania na listę światowego dziedzictwa UNESCO tarnogórskiej Kopalni Srebra. Przez kilka lat pracowało nad tym Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, a po pozytywnej decyzji komitetu UNESCO posłanka Dziuk dopisała się do listy zasłużonych i uznała, że to także jej sukces.

fot. UM Tarnowskie Góry 

Śledź nas

Social & newsletter

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search