header newses

Informacje

Informacje

Dealer narkotykowy schwytany w Miasteczku Śląskim

Previous Next

W Miasteczku Śląskim policjanci aresztowali mężczyznę podejrzanego o rozprowadzanie narkotyków. W jego domu znaleziono zapasy substancji psychoaktywnych.

10 lat dla dealera

Niedawno opisywaliśmy zatrzymanie tarnogórzanina, który w mieszkaniu przechowywał narkotyki oraz amunicję. O profesjonalnej akcji mundurowych można przeczytać TUTAJ. Dziś funkcjonariusze poinformowali o podobnej sytuacji. Tym razem miała ona miejsce w jednej z gmin naszego powiatu - w Miasteczku Śląskim.

Pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach zdobyli informację o mężczyźnie, którego podejrzewano o przechowywanie oraz dealerkę substancji odurzających. 51-letni mężczyzna został zatrzymany po wyjściu z pracy. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Miał on przy sobie woreczki z suszem roślinnym oraz charakterystyczną, białą substancją. Postanowiono przeszukać mieszkanie dealera.

Na miejscu policjanci z wydziału kryminalnego znaleźli kolejne ilości narkotyków. Odkryto ponad kilogram amfetaminy, marihuanę i tabletki MDMA. Podejrzany został odprowadzony do celi, gdzie usłyszał zarzuty. Za popełnione czyny grozi mu dziesięć lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, na wniosek prokuratora i śledczych, sąd tymczasowo aresztował narkotykowego dilera na trzy miesiące - informują mundurowi. 

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach 

Search