header newses

Informacje

Informacje

Dwoje mieszkańców powiatu tarnogórskiego wyzdrowiało z koronawirusa

62-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego wyzdrowiał z koronawirusa, był leczony w szpitalu w Raciborzu. Groźnego wirusa nie ma także w organizmie 43-letnia kobiety, która była hospitalizowana na oddziale zakaźnym szpitala w Częstochowie. 

Śląski Urząd Wojewódzki podał dzisiaj nowy komunikat o zakażeniach koronawirusem. Według niego 62-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego wyzdrowiał z koronawirusa, który był leczony w szpitalu w Raciborzu. Groźnego wirusa nie ma także w organizmie 43-letnia kobieta, która była hospitalizowana na oddziale zakaźnym szpitala w Częstochowie. 

Dzisiaj odnotowano 34 nowe przypadki zakażenia w naszym województwie. Dodatnie okazał się próbki mieszkańca Katowic w sile wieku, który przebywał w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji w Tarnowskich Górach. 

Mienisterstwo Zdrowia podaje, że w całej Polsce mamy 167 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W całym kraju hospitalizowanych jest 2409 osób, 158 663 Polaków objętych jest kwarantanną, 33 879 osób zostało objętych nadzorem epidemiologicznym, znów 318 osób wyzdrowiało z koronawirusa. 

Śledź nas

Social & newsletter

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search