Informacje

Informacje

Hala została objęta specjalnym nadzorem. Większość boksów zamknięta

Halalala
Od soboty w hali targowej w Tarnowskich Górach nieczynne są niektóre boksy - głównie te z obuwiem, tekstyliami i papierniczymi. - Zachowujemy wszelkie środki ostrożności - mówi prezes Adrian Wolnik.

Na hali są czynne stoiska z produktami spożywczymi, mięsnymi, warzywno-owocowymi, punkty usługowe finansowe, fotograficzne oraz drogeria. 

- Wszystkie stoiska wymienione w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z 13 marca, które związane jest z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego zostały zamknięte - mówi Adrian Wolnik. - Zachowujemy wszelkie środki ostrożności. Dezynfekujemy wózki dla klientów oraz dla dostawców, windy, toalety. Najemcy także dezynfekują swoje boksy we własnym zakresie, a pracownikom zapewniają rękawiczki i inne środki ochronne - dodaje. 

Dzisiaj nie było wielu klientów na hali. - To prawda, zamknęli wszystkie boksy z przemysłem w sobotę - mówi jedna ze sprzedawczyń, która pracuje na hali targowej w Tarnowskich Górach. - Dzisiaj już nie muszę zakładać maseczki, bo było tu może z 15 ludzi. Szkoda, że takiego stanu nie było wcześniej, w piątek ani sobotę nikt jakoś nie sprawdzał kto wchodzi na halę i ile ludzi tu jest - dodaje. 

Search