Informacje

Informacje

To będzie największa gazeta w Tarnowskich Górach!

Tginfo

Takiej gazety nie ma w Tarnowskich Górach... ale będzie! Wielkimi krokami zbliża się premierowe wydanie „Informatora Tarnowskie Góry”. To nowa, bezpłatna gazeta, która we wtorek, 28 stycznia, trafi do Państwa rąk. Na jej łamach znajdą się ciekawe i ważne informacje o mieście gwarków, a każdy znajdzie w niej coś dla siebie - zupełnie, jak na TarnowskieGory.info.

Do wydawania "Informatora Tarnowskie Góry" zachęciło nas bardzo ciepłe przyjęcie okazjonalnej gazety, jaką przygotowaliśmy na zeszłoroczne "Gwarki". Entuzjazm czytelników "Dzień dobry Tarnowskie Góry" i ich duże zainteresowanie pokazały nam, że mieszkańcy chcą bezpłatnej i łatwo dostępnej gazety, z której będą mogli dowiedzieć się, co dzieje się w mieście. My nie będziemy tłumaczyć "dlaczego tak drogo" - my po prostu za darmo dostarczymy nasze wydawnictwo wprost do skrzynek pocztowych na największych osiedlach w Tarnowskich Górach, a ponadto egzemplarze będzie można otrzymać w Tarnogórskim Centrum Kultury. Będziemy też stopniowo rozwijać sieć punktów dystrybucji, aby nasza gazeta była w zasięgu ręki każdego tarnogórzanina.

„Informator Tarnowskie Góry” będzie ukazywał się raz w miesiącu w nakładzie aż 15 tysięcy egzemplarzy. Jednakże pierwszy, promocyjny, numer trafi do aż 20 tysięcy osób

Tarnowskie Góry to miasto z duszą i olbrzymim potencjałem. W zaprezentowaniu go w pełnej krasie pomogą nam także reklamodawcy, dzięki którym to wydanie otrzymają tysiące czytelników. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby na naszych łamach zaprezentować się mieszkańcom Tarnowskich Gór. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz numerem telefonu 796 129 707.

Zadzwoń i zapytaj o specjalną ofertę reklamy w pierwszym numerze największej gazety w Tarnowskich Górach!

Search