Informacje

Informacje

Kolejne przypadki zakażenia w naszym powiecie

Koronaaaa

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach poinformował o kolejnym przypadku w powiecie tarnogórskim. Starostwo Powiatowe  podało komunikat o zarażonym pracowniku Powiatowego Centrum Pomocy Rodziny w naszym mieście. Kolejny przypadek zarażenia koronawirusem w powiecie tarnogórskim 

Jak podaje Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, zakażona jest mieszkanka powiatu tarnogórskiego, która przybywała na L4. Nieustalone jest źródło zakażenia. 

Zakażenie koronawirusem wśród pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach

Jak podaje Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, jeden z pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodziny jest zarażony koronawirusem. 
- Informujemy, że z uwagi na wystąpienie potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem wśród pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach, a także prawdopodobnym objęciem od dnia 30.03.2020 r. dużej części pracowników jednostki kwarantanną domową, nastąpi istotne ograniczenie możliwości realizacji zadań oraz kontaktu z poszczególnymi działami jednostki - informuje Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach.

Search