Informacje

Informacje

Aktualizacja: Zmarła 78-letnia mieszkanka Tarnowskich Gór. Była zakażona koronawirusem

Coronavirus 5039125 1280

Aktualizacja: Zmarła 78-letnia mieszanka Tarnowskich Gór. Była zakażona koronawirusem.

Kolejne trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem w naszym powiecie według danych Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Biorąc pod uwagę wczorajsze liczby, które podała Powiatowa Stacja Stanitarno-Epidemiologiczna w Bytomiu, w powiecie tarnogórskim są w sumie 62 przypadki zakażenia koronawirusem. 

Aktualizacja

W Goczałkowicach zmarła 78-letnia mieszkanka Tarnowskich Gór. Była zakażona koronawirusem. 

Wcześniej pisaliśmy: 

Śląski Urząd Wojewódzki podał nowe dane o zakażeniach koronawirusem. W naszym województwie jest 37 przypadków zakażenia. Obecnie na Śląsku 980 osób choruje na koronawirusa. 

Obecność na koronawirusa wykryto w próbkach 2 kobiet w średnim wieku z powiatu tarnogórskiego. W swoim domu, w izolacji, przez kolejne tygodnie pod ścisłym nadzorem sanepidu oraz lekarza chorób zakaźnych leczyć się będzie także kobieta w sile wieku z Tarnowskich Gór. 

Obecnie w województwie śląskim jest 980 przypadków zakażenia Covid-19.

Wczoraj Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bytomiu opublikowała również swoje dane. Według nich w powiecie tarnogórskich zakażonych jest 59 mieszkańców. (z dzisiejszymi danymi 62)

Tarnowskie Góry

33 zakażonych, 1 mieszkaniec zmarł, 2 w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 66 w kwarantannie administracyjnej, 84 pod nadzorem epidemiologicznym (urząd miejski dziś informuje o 21 zakażonych tarnogórzanach, 188 w kwarantannie, w tym 89 pod nadzorem sanepidu, ofiary śmiertelne - 1).

Radzionków

6 zakażonych, 26 mieszkańców w kwarantannie administracyjnej, 31 pod nadzorem epidemiologicznym.

Kalety

4 zakażonych, 1 osoba w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 21 w kwarantannie administracyjnej, 26 pod nadzorem epidemiologicznym.

Miasteczko Śląskie

1 zakażony, 3 mieszkańców w kwarantannie administracyjnej, 4 pod nadzorem epidemiologicznym.

Krupski Młyn

2 zakażonych, 1 mieszkaniec w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 3 w kwarantannie administracyjnej, 5 pod nadzorem epidemiologicznym.

Ożarowice

1 zakażony, 1 mieszkaniec w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 2 w kwarantannie administracyjnej, 3 pod nadzorem epidemiologicznym, 1 ozdrowieniec (urząd gminy informuje o braku zakażonych, mimo że wcześniej podawał, że zakażony jest 1 mieszkaniec).

Świerklaniec

1 zakażony, 11 w kwarantannie administracyjnej, 14 pod nadzorem epidemiologicznym (wcześniej informowano o 3 zakażonych).

Tworóg

10 zakażonych (gmina informuje o 4 zakażonych z Tworoga i 2 z Kotów), 2 mieszkańców w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 18 w kwarantannie, 19 pod nadzorem epidemiologicznym, 1 ozdrowieniec.

Zbrosławice

1 zakażony, 1 w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 7 w kwarantannie administracyjnej, 9 pod nadzorem epidemiologicznym.

Search