header newses

Informacje

Informacje

Koronawirus w placówkach służby zdrowia

Sytuacja w naszych placówkach służby zdrowia nie jest ciekawa. Koronawirus jest obecny w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji Repty, w Zakładzie Pulomonologii w Tarnowskich Górach oraz nadal w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym. Koronawirus w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji Repty


Na oddziale rehabilitacji neurologicznej w GCR Repty jest potwierdzony przypadek koronawirusa. Oddział został poddany kwarantannie. Zakażony pacjent jest hospitalizowany w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach. Zakażony lekarz w Zakładzie Pulmonologii w Tarnowskich Górach 

W Zakładzie Pulmonologii w Tarnowskich Górach jest zakażonych 4 pacjentów i lekarz.  19 pracowników jest objętych kwarantanną, 6 oczekuje na wynik testu, a 15 jest na zwolnieniu lekarskim. 


W Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym dwóch pacjentów z koronawirusem 

Wczoraj Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach przenosił pacjentów z Oddziału Neurologii do wyznaczonych jednostek. Pięciu pacjentów zostało przekazanych do ośrodka izolacji w Goczałkowicach Zdroju. Niestety dwóch z nich powróciło na oddział, ponieważ ośrodek w Goczałkowicach Zdroju nie jest w stanie zapewnić im odpowiedniej opieki. 

Jest również dobra wiadomość. Pacjentka na Oddziale Chorób Wewnętrznych I, u której podejrzewano zakażenie koronawirusem, ma ujemny wynik wymazu. Nie jest zakażona. 

Śledź nas

Social & newsletter

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search