Informacje

Informacje

Kto podrzucił odpady na tory wąskotorówki? Stowarzyszenie szuka sprawcy

Waska

Ktoś podrzucił śmieci na mijankę w Tarnowskich Górach. Zostawiono je przy wejściu na ogródki od strony ul. Lipowej. Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych prosi o pomoc w ustaleniu kto zostawił odpady. 

Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych zwraca się o pomoc z ustaleniu, kto wyrzucił odpady na mijankę w Tarnowskich Górach. Wstępnie udało się ustalić, że śmieci przywieziono dostawczym granatowym volkswagenem T4 na tarnogórskich numerach rejestracyjnych.

- Jeżeli nie odnajdziemy sprawcy, to nasze Stowarzyszenie będzie musiało zapłacić za wywiezienie i zutylizowanie odpadów. - czytamy na stronie stowarzyszenia. -  Niestety, nasza kasa jest praktycznie pusta a wszystko wskazuje na to, że tegoroczny sezon raczej jej nie napełni. W związku z powyższym bardzo prosimy o pomoc w ustaleniu sprawcy - proszą członkowie stowarzyszenia. 

Stowarzyszenie zapewni anonimowość osobom, które pomogą w ustaleniu sprawcy. Ze Stowarzyszeniem Górnośląskich Kolei Wąskotorowych można się kontaktować za pośrednictwem facebook'a lub pod numerem telefonu: 666 904 142.

Search