header newses

Informacje

Informacje

Nowe dane z bytomskiego sanepidu. 69 osób w powiecie zakażonych koronawirusem

Xorona

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bytomiu opublikowała nowe dane dotyczące zakażeń koronawirsem w powiecie tarnogórskim. Według nich na naszym terenie jest w sumie 69 przypadków zakażenia. 

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w całej Polsce jest 189 nowych przypadków zakażenia koronawirsem. W naszym województwie wyniki dodatnie miały 62 osoby. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bytomiu opublikowała dzisiaj również swoje dane. Według nich w powiecie tarnogórskim zakażonych jest 69 mieszkańców. 

Tarnowskie Góry

35 zakażonych, 2 mieszkańców zmarło, 3 w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 76 w kwarantannie administracyjnej, 91 pod nadzorem epidemiologicznym.

Radzionków

7 zakażonych, 1 mieszkaniec jest w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 15 mieszkańców w kwarantannie administracyjnej, 19 pod nadzorem epidemiologicznym.

Kalety

5 zakażonych, 1 osoba w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 14 w kwarantannie administracyjnej, 18 pod nadzorem epidemiologicznym.

Miasteczko Śląskie

1 zakażony, 5 mieszkańców w kwarantannie administracyjnej, 6 pod nadzorem epidemiologicznym.

Krupski Młyn

3 zakażonych, 1 mieszkaniec w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 2 w kwarantannie administracyjnej, 3 pod nadzorem epidemiologicznym.

Ożarowice

1 zakażony, 1 mieszkaniec w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 2 w kwarantannie administracyjnej, 3 pod nadzorem epidemiologicznym, 1 ozdrowieniec (urząd gminy informuje o braku zakażonych, mimo że wcześniej podawał, że zakażony jest 1 mieszkaniec).

Świerklaniec

4 zakażonych, 10 w kwarantannie administracyjnej, 14 pod nadzorem epidemiologicznym.

Tworóg

12 zakażonych, 2 mieszkańców w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 19 w kwarantannie, 20 pod nadzorem epidemiologicznym, 1 ozdrowieniec.

Zbrosławice

1 zakażony, 1 w szpitalu z podejrzeniem zakażenia, 10 w kwarantannie administracyjnej, 12 pod nadzorem epidemiologicznym.

Search