header newses

Informacje

Informacje

AKTUALIZACJA: Czwarty przypadek zakażenia

Nowe dane dotyczące koronawirusa. Kolejne dziewięć osób jest zarażonych koronawirusem w naszym województwie, w tym jedna osoba z powiatu tarnogórskiego. W ciągu tego dnia dostaliśmy informacje o czterech nowych przypadkach zarażenia w naszym powiecie. 

AKTUALIZACJA:

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach informuje o kolejnych 9 przypadkach zakażenia koronawirusem w naszym województwie. Niestety wśród nich jest mieszkaniec powiatu tarnogórskiego. 

Podsumowując, dzisiaj dostaliśmy informacje o 4 osobach z powiatu tarnogórskiego, które są zakażone koronawirusem. 


Jak podaje Śląski Urząd Wojewódzki, aktualnie w naszym województwie mamy 6 osób, które wyzdrowiały z koronawirusa. Hospitalizowane są 162 osoby, w kwarantannie przybywają 12 363 osoby, a 7737 zostało objętych nadzorem sanitarnym. 

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Następny komunikat ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach mówi o kolejnych 19 przypadkach zakażenia w województwie, w tym o jednym w powiecie tarnogórskim. Podsumowując, dzisiaj dostaliśmy informację o trzech nowych osobach zakażonych koronawirusem. 

Przed chwilą Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach ogłosił kolejny komunikat o nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety jest 19 kolejnych przypadków w województwie, w tym jeden w powiecie tarnogórskim. 

Podsumowując, dzisiaj dostaliśmy informacje o 3 osobach zarażonych z powiatu tarnogórskiego. 

Informacje z rana: 


Nowy komunikat ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Są nowe przypadki w województwie zakażenia koronawirsem. Niestety odnotowano również dwa w naszym powiecie. 

Jak podaje Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, w izolacji domowej w dobrym stanie przebywa mieszkanka powiatu tarnogórskiego w sile wieku. Na oddziale zakaźnym szpitala w Chorzowie natomiast przebywa mężczyzna w sile wieku z powiatu tarnogórskiego.

Łącznie w ciągu ostatnich 12 godzin wykryto 27 nowych zakażeń w województwie śląskim.

Śledź nas

Social & newsletter

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search