header newses

Informacje

Informacje

Podwórko talentów Nivea. Tarnowskie Góry na drugim miejscu!

Podworko

To już kolejna edycja konkursu "Podwórka Talentów NIVEA", w którym poszczególne miasta rywalizują o budowę nowoczesnego placu zabaw z różnymi możliwościami konfiguracji. Jest o co walczyć. Według rankingu w województwie śląskim Tarnowskie Góry są na drugim miejscu!

W tym roku znana wszystkim marka Nivea po raz kolejny ruszyła z konkursem "Podwórka Talentów", w którym poszczególne miasta rywalizują o budowę nowoczesnego placu zabaw. Nieva na terenie całej Polski wybudowała już 140 tego typu podwórek, w tym roku chce postawić kolejne 20. 

- Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. W ten sposób NIVEA jest blisko polskich rodzin nie tylko dzięki swoim produktom, ale także dzięki pielęgnowaniu talentów dzieci - czytamy na stronie marki.

Jest o co walczyć. Tarnowskie Góry są na drugim miejscu w rankingu w województwie śląskim. Nowy plac zabaw miałby powstać przy Szkole Podstawowej NR 3 im. KS. Franciszka Blachnickiego.  Zagłosować na swoje miasto można TUTAJ

Search