Informacje

Informacje

Śmiertelny wypadek na Zagórskiej. Nie żyje 72-latek

Wypadekkkkk

Śledczy z komendy w Tarnowskich Górach, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w minioną sobotę wieczorem na ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach. Pomimo kilkudziesięciu minutowej reanimacji 72-latka, niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Na ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach, w sobotę około godziny 18.00 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Zginął 72-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że tarnogórzanin, kierując samochodem osobowym marki Fiat Siena, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku oplem corsą. W oplu podróżowały dwie osoby – 60-letni kierowca oraz 63-letnia pasażerka. Obie osoby z ogólnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Pomimo kilkudziesięciu minutowej reanimacji 72-latka, niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Na miejscu wypadku pracowali również strażacy oraz ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy poszkodowanym. Policja natomiast zabezpieczała miejsce zdarzenia oraz zorganizowała objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili również oględziny miejsca wypadku i sporządzali wymaganą dokumentację. Śledczy z tarnogórskiej komendy ustalają teraz jaki był dokładny przebieg zdarzenia. 

mat. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach 

61 619574

61 619575

Search