header newses

Informacje

Informacje

Tarnogórscy lordowie zebrali 2234 zł na Azyl Cichy Kąt!

Cichy

Otwarcie nowego barbera w Tarnowskich Górach zakończyło się sukcesem. Lokal cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Podczas otwarcia udało się zebrać 2234 zł na Azyl dla bezdomnych zwierząt "Cichy Kąt". 

Tarnogórscy Lordowie otworzyli swoje drzwi w sobotę punktualnie o godz. 14:00. Do lokalu na Rynku 11  przybyły tłumy! Nic dziwnego. Podczas otwarcia lokalu nie zabrakło dobrej muzyki, którą zapodawali DJ SAINNT oraz DJ I-REC. Każdy mógł wpaść, przybić pionę z ekipą oraz porozmawiać i wypić browarka.

Lordowie zebrali 2234 zł dla zwierzaków z "Cichego Kąta"

Akurat tego dnia strzyżenia odbywały się bez wcześniejszych zapisów, a cały dochód został przeznaczony na schronisko "Cichy Kąt", które jest prowadzone przez Stowarzyszenie Przyjaciół Bezpańskich Zwierząt. Lordom udało się zebrać aż 2234 zł! 

Każdy kto chce zapisać się na strzyżenie głowy lub brody na cały najbliższy miesiąc może to zrobić telefonicznie pod numerem 737 737 123 lub przez internet na platformie Booksy.com. Tarnogórscy Lordowie będą otwarci w godzinach od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00 do 13:00 w soboty.

fot. Tarnogórscy Lordowie Barber Shop & Academy 

Search