Informacje

Informacje

Udało się! Nasz szpital ma trzy nowe respiratory

Repis
Zbiórka dla Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach już odnosi sukcesy. W ciągu trzech dni udało się zebrać wystarczającą kwotę na zakup trzech nowych respiratorów. 

Mieszkańcy Tarnowskich Gór na apel doktor Beaty Poprawy zareagowali bardzo szybko. W ciągu trzech dni od ogłoszenia zbiórki na nowe respiratory dla Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach udało się zebrać wystarczającą kwotę na trzy sztuki. 

- Kochani..nie wiem co napisać...Zamurowało mnie. Dzięki Wam, dzisiaj, NASZ szpital chwycił głęboki oddech życia. W ciągu 3 dni, dzięki Waszej hojności zebraliśmy tyle funduszy, że wraz z oszczędnościami Stowarzyszenia uzbierała się suma, która pozwoliła już dzisiaj zakupić 3 przenośne respiratory ratunkowe - pisze doktor Beata Poprawa na swoim profilu. - Radość jest ogromna, ponieważ dzięki nim będziemy mogli pomóc pacjentom zarówno w czasie transportu jak również stacjonarnie, praktycznie na każdym oddziale naszego szpitala - dodaje. 

Każdy kto chce pomóc w zbiórce może wpłacać datki na konto szpitala: Nr konta BGŻ BNP PARIBAS SA 09160014621839505900000001

O zbiórce pisaliśmy TUTAJ

Search