header newses

Informacje

Informacje

Tarnowskie Góry - Wydział Komunikacji nieczynny. Wszystkiemu winny covid

Wydzial Komunikacji Tg

Od dziś aż do odwołania Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach nie będzie przyjmował petentów. Znamy przyczynę.

Urzędnicy na kwarantannie

Starostwo Powiatowe poinformowało, że Wydział Komunikacji zostanie tymczasowo zamknięty. Powód? Wśród pracowników wykryto przypadki zarażenia koronawirusem i zdecydowano się na objęcie urzędników kwarantanną. W tym czasie dokumenty dotyczące Wydziału nie będą wydawane. Zgłoszenia dotyczące nabycia lub zbycia pojazdu wciąż można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), platformy E-PUAP: /33o3v5levb/SkrytkaESP lub poczty tradycyjnej. Przypomnijmy, ile czasu mamy na zawiadomienie Starostwa Powiatowego:

  • do 180 dni od daty zakupu/zbycia w przypadku pojazdów zakupionych do 31.12.2020 roku (dotyczy pojazdów krajowych zarejestrowanych w Polsce).
     W przypadku pojazdów zakupionych i sprowadzonych z krajów Unii Europejskiej termin na zgłoszenie i rejestrację wynosi 180 dni.
  • w terminie do 30 dni od daty zakupu/zbycia w przypadku pojazdów zakupionych po 01.01.2021 roku (dotyczy pojazdów krajowych zarejestrowanych w Polsce).
    W przypadku pojazdów zakupionych i sprowadzonych z krajów Unii Europejskiej termin na zgłoszenie i rejestrację wynosi 30 dni.

O terminie rozpatrzenia wniosków złożonych w urnie przed 11.02.2021r. zostaną Państwo poinformowani telefonicznie po zakończeniu kwarantanny przez pracowników Wydziału - dodają urzędnicy. 

Search