header newses

Informacje

Informacje

Wypadek w Boniowicach. Śmigłowiec LPR przetransportował ranną kobietę

Previous Next

Policja wyjaśnia okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w Boniowicach na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Gliwickiej. Po zderzeniu osobówki z ciężarówką, przetransportowano śmigłowcem LPR kierującą samochodem.

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 17.00 na skrzyżowanie ulic Bytomskiej i Gliwickiej w Boniowicach. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 23-letnia kierująca samochodem osobowym marki Seat Ibiza, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym marki Iveco, którym kierował 29-letni mężczyzna. 23-letnia tarnogórzanka doznała poważnych obrażeń ciała. Została przetransportowana do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. 

Na miejscu wypadku pracowali strażacy, ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy poszkodowanym oraz tarnogórscy policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia będą teraz ustalać śledczy z tarnogórskiej komendy.

Search