header newses

Informacje

Informacje

Z Tarnowskich Gór prosto do Zakopanego

Teraz bez problemu będziemy mogli wyskoczyć na weekend do Zakopanego. Wsiadamy w Tarnowskich Górach, wysiadamy w stolicy polskich Tatr! Jeden z autobusowych przewoźników uruchomił regularne połączenie, dzięki któremu można sobie urządzić szybką, jednorazową wycieczkę. 

ZebraBus jeździ ze Śląska na Podhale od początku ubiegłego roku. Dotąd jednak autobusy rozpoczynały bieg z Katowic. Od 9 lipca linia została wydłużona do Tarnowskich Gór. Autokary w biało-czarne paski odjeżdżają codziennie z Dworca autobusowego o godzinie 5:00. 

- Połączenie umożliwia podróż w miejsca, które wcześniej były wyzwaniem np. podróż do Krakowa nie jest już problemem, a relaks na Termach Chochołowskich jest praktycznie na wyciągnięcie ręki. Również sympatycy aktywnego spędzania czasu mogą wybrać się na jeden dzień górskiej wspinaczki lub podróżować z nami na kilkudniowe wyjazdy – informuje przewoźnik.

Ile zapłacimy za przejazd z Chorzowa do Zakopanego?

Bilety na podróż z Tarnowskich Gór do Zakopanego kosztują 43,50 zł. Cena jednak ulega zmianie, jeśli chcemy wysiąść na wcześniejszym przystanku. Np. przejazd do Krakowa, to już tylko 19 zł, a do Jaworzna jedynie 6,50 zł. Autobusy powrotne wyruszają w trasę o 15:50 z Zakopanego, by następnie dotrzeć do Bytomia na 20:33. Koszt biletów jest taki sam, jak w przeciwną stronę.

Na trasie oprócz oczywiście Zakopanego znajdują się także Sosnowiec, Jaworzno, Kraków, Chochołowskie Termy, miejscowości górskie tj. Chochołów, Witów, Kościelisko. 

Śledź nas

Social & newsletter

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search