Informacje

Informacje

Zaatakował kierowcę autobusu i policjantów

Policja

Zrywał plakaty w autobusie, później zaatakował kierowcę i policjantów. 32-letni mężczyzna może spędzić nawet 3 lata w wiezieniu 

Tarnogórscy policjanci zostali wezwani na dworzec autobusowy, gdzie w jednym z autobusów miał się znajdować agresywny mężczyzna. Sprawca zrywał plakaty informacyjne dotyczące COVID-19, a gdy zwrócono mu uwagę, zaatakował kierowcę autobusu. Policjanci próbowali uspokoić mężczyznę, lecz ten rzucił się na mundurowych i zaczął uderzać pięściami i kopać nogami jednego z nich. Agresor szybko został obezwładniony i zatrzymany.

Mężczyzna zaczął kopać i gryźć policjantów 

W trakcie doprowadzenia do komendy, zatrzymany 23-latek był pobudzony i nie miał zamiaru podporządkować się policyjnym poleceniom. Krzyczał i wyzywał policjantów, kopał i próbował gryźć. W końcu mieszkaniec powiatu tarnogórskiego trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia policjantów. Wczoraj prokurator objął go policyjny dozorem. Teraz mieszkańcowi powiatu tarnogórskiego grozi nawet 3-letni pobyt w więzieniu.

mat. Komenda Miejska Policji w Tarnowskich Górach 

Search