header newses

Informacje

Informacje

Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wczoraj pisaliśmy o wypadku na skrzyżowaniu obwodnicy z ulicą Opatowicką. To już kolejny wypadek w tym miejscu. Znamy więcej szczegółów. 

O wczorajszym wypadku na skrzyżowaniu obwodnicy z ulicą Opatowicą pisaliśmy TUTAJ. Dzisiaj są znane szczegółowe informacje. Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 9.00. Jak wstępnie ustalili policjanci, 73-letni kierowca volkswagena passata jechał ulicą Opatowicką w stronę osiedla Przyjaźń, a 53-letni kierowca ciężarowego Mana jechał Obwodnicą w kierunku ulicy Wyszyńskiego. Do zderzenia samochodów doszło na skrzyżowaniu ulicy Opatowickiej z ulicą Obwodnica w Tarnowskich Górach. W wypadku poszkodowany został kierowca volkswagena oraz jego 55-letnia pasażerka, którzy z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały około trzech godzin. Miejsce wypadku zabezpieczali tarnogórscy policjanci, którzy wyznaczyli objazdy.

Nie ustalono jeszcze kto jest sprawcą tego wypadku. Obaj kierowcy twierdzą, że wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle. Policjanci zabezpieczą materiał z monitoringu. Po jego szczegółowej analizie będzie wiadomo, który z kierowców wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i spowodował wypadek.

mat. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach
Śledź nas

Social & newsletter

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search