Informacje

Informacje

Zmiany w tarnogórskiej policji. Mamy nowego Komendanta Powiatowego

Previous Next

Od soboty zadania Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach realizuje młodszy inspektor mgr Sławomir Bylicki. Jego poprzednik, Krzysztof Hajda, przeszedł na emeryturę.

Nowy szef tarnogórskich policjantów

12 lutego inspektor Krzysztof Hajda pożegnał się ze swoimi dotychczasowymi współpracownikami z tarnogórskiej komendy. Podziękował im także za każdy dzień służby. Inspektor przechodzi na emeryturę po 30 latach pracy w policji. W 2018 roku został szefem tarnogórskich funkcjonariuszy.

Był on osobą cenioną za działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa Tarnowskich Gór i powiatu tarnogórskiego oraz za podejmowanie odpowiedzialnych decyzji w trosce o dobro mieszkańców - wspominają mundurowi. - Życzymy odchodzącemu na emeryturę Komendantowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń. Niech kolejne lata obfitują w spokój oraz dalszą realizację celów, pasji i życiowych marzeń - dodają.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinspektor dr Krzysztof Justyński wyznaczył już nowego Komendanta Powiatowego. Został nim młodszy inspektor mgr Sławomir Bylicki. Od 2019 roku aż do tej pory pełnił on funkcję Pierwszego Zastępcy. Funkcjonariusz sprawuje nowe obowiązki od 13 lutego.

Nowemu szefowi jednostki życzymy wytrwałości oraz wielu sukcesów na nowym stanowisku - oświadczają policjanci.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach 

Search