header newses

Informacje

Informacje

Znęcała się nad swoim 6-letnim synem. Grozi jej 8 lat więzienia

Policjanci z Radzionkowa zatrzymali 41-latkę, która znęcała się nad swoim 6-letnim synem. O tym, że kobieta stosuje przemoc wobec chłopca, policjanci dowiedzieli się od osób zgłaszających, które zareagowały na krzywdę dziecka. Chłopiec trafił pod opiekę cioci, a jego matka do policyjnej celi. Kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem. Prokurator objął nieodpowiedzialną matkę policyjnym dozorem. Grozi jej do 8 lat więzienia.

Mężczyzna spał w swoim domu, a po obudzeniu okazało się, że znikł jego telefon komórkowy, zegarek, perfumy, a nawet maszynka do nabijania papierosów. 59-latek kradzież zgłosił policjantom z Kalet, ci szybko namierzyli sprawcę i odzyskali prawie całe skradzione mienie.

Pokrzywdzony, który zgłosił policjantom z Kalet kradzież mienia, opowiedział im, jak mogło do niej dojść. Kilka dni wcześniej, zgłaszającego, który ma problem z poruszaniem się, do miejsca zamieszkania odprowadził kolega. Siedzieli, rozmawiali, aż zrobiło się późno. Z uwagi na fakt, że 30-latek był po kilku piwach, poprosił właściciela mieszkania o możliwość przenocowania w jego domu. Ten się zgodził i poszli spać. Kiedy 59-latek się obudził, zauważył, że został okradziony. W mieszkaniu nie było też jego młodszego kolegi. Policjanci szybko ustalili miejsce zamieszkania sprawcy i po zgłoszeniu kradzieży, zapukali do drzwi złodzieja. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i wydał łup. Brakowało tylko zegarka, który rabuś wyrzucił do rzeki. 30-latek powiedział, że ukradł przedmioty, ponieważ ma zatarg ze starszym kolegą. Mieszkaniec powiatu tarnogórskiego usłyszał zarzut kradzieży. Teraz może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

mat. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach 

Śledź nas

Social & newsletter

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search