To będzie największa gazeta w Tarnowskich Górach!

Takiej gazety nie ma w Tarnowskich Górach... ale będzie! Wielkimi krokami zbliża się premierowe wydanie „Informatora Tarnowskie Góry”. To nowa, bezpłatna gazeta, która we wtorek, 28 stycznia, trafi do Państwa rąk. Na jej łamach znajdą się ciekawe i ważne informacje o mieście gwarków, a każdy znajdzie w niej coś dla siebie - zupełnie, jak na TarnowskieGory.info.

Tginfo

Do wydawania "Informatora Tarnowskie Góry" zachęciło nas bardzo ciepłe przyjęcie okazjonalnej gazety, jaką przygotowaliśmy na zeszłoroczne "Gwarki". Entuzjazm czytelników "Dzień dobry Tarnowskie Góry" i ich duże zainteresowanie pokazały nam, że mieszkańcy chcą bezpłatnej i łatwo dostępnej gazety, z której będą mogli dowiedzieć się, co dzieje się w mieście. My nie będziemy tłumaczyć "dlaczego tak drogo" - my po prostu za darmo dostarczymy nasze wydawnictwo wprost do skrzynek pocztowych na największych osiedlach w Tarnowskich Górach, a ponadto egzemplarze będzie można otrzymać w Tarnogórskim Centrum Kultury. Będziemy też stopniowo rozwijać sieć punktów dystrybucji, aby nasza gazeta była w zasięgu ręki każdego tarnogórzanina.

„Informator Tarnowskie Góry” będzie ukazywał się raz w miesiącu w nakładzie aż 15 tysięcy egzemplarzy. Jednakże pierwszy, promocyjny, numer trafi do aż 20 tysięcy osób!

Tarnowskie Góry to miasto z duszą i olbrzymim potencjałem. W zaprezentowaniu go w pełnej krasie pomogą nam także reklamodawcy, dzięki którym to wydanie otrzymają tysiące czytelników. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby na naszych łamach zaprezentować się mieszkańcom Tarnowskich Gór. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem e-mail e.brol@media-operator.pl oraz numerem telefonu 796 129 707.

Zadzwoń i zapytaj o specjalną ofertę reklamy w pierwszym numerze największej gazety w Tarnowskich Górach!

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry 2022

Pierwsze wyniki Narodowego Spisu Powszechnego 2021

Tarnowskie Góry. IV Gala Strażacka 2022

Najlepsi strażacy w powiecie tarnogórskim wybrani

Ambasador Japonii w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach

Ambasador Japonii w Tarnowskich Górach

Zmarł ksiądz Kazimierz Szalasta

Zmarł ksiądz Kazimierz Szalasta. Był proboszczem Kaletach

Tarnowskie Góry. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Tarnowskie Góry. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Tarnowskie Góry info

Podsumowanie tygodnia 09.-15.08

Kurna Chata, Tarnowskie Góry

Burmistrz w sprawie Kurnej Chaty