Jak zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników na Śląsku?

Też nie mogliście się doczekać wakacji? Nas to absolutnie nie dziwi. Przecież jest to doskonały moment, aby zaplanować urlop i najzwyczajniej w świecie odpocząć od codziennych obowiązków. Oczywiście jest to również okazja do zorganizowania imprezy integracyjnej, bo przecież pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami. Wiele firm musiało przejść na model pracy zdalnej, tym samym ich pracownicy zostali zamknięci w domach na wiele miesięcy. Jeżeli pragniecie zorganizować firmowy event czy szkolenie, to wiemy, gdzie możecie to zrobić na Śląsku.

Zdjęcie Główne

Impreza integracyjna dla pracowników na Śląsku

Hotel Zamek Lubliniec to XIII-wieczny zamek położny w urokliwej części Lublińca. Obiekt dysponuje 85 komfortowymi miejscami noclegowymi w 45 pokojach, a także specjalnie przystosowanymi salami konferencyjnymi. Naszym zdaniem jest to doskonałe miejsce, w którym możesz zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników. Dlaczego? Hotel Zamek Lubliniec oferuje zajęcia integracyjne, takie jak:

  • Bieg z przeszkodami,
  • Biegi orientacyjne,
  • Gra terenowa z elementami zagadek,
  • Ognisko.

Imprezy są organizowane na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, ponieważ Hotel Zamek w Lublińcu jest doskonałą bazą wypadową na Jurę. Oczywiście to nie koniec. W jego sąsiedztwie znajduje się wiele ścieżek rowerowych, które są dobrze znane rowerzystom, a także miłośnikom Nordic Walking. Co prawda kijki musicie zabrać ze sobą, ale rowery możecie wypożyczyć na miejscu.

Zamek Lubliniec

Kiedyś trzeba odpocząć

Zgadza się, po aktywnym dniu każdy gość hotelowy zasługuje na chwilę wytchnienia. W Hotelu Zamek w Lublińcu możecie to zrobić na kilka sposobów jak:

  • Wieczorny drink w hotelowym Pubie,
  • Wizyta w SPA - pełną ofertę znajdziecie TUTAJ,
  • Gra w bilard,
  • Degustację win domowych,

I wiele więcej. Jedno jest pewne, jeżeli zdecydujesz się na organizację imprezy integracyjnej w Hotelu Zamek w Lublińcu, Twoi pracownicy z pewnością będą mieli co wspominać.

Sala Konferencyjna

Nie tylko dla firm

Zgadza się. Hotel Zamek w Lublińcu specjalizuje się w organizacji wesel, szkoleń, a także przyjęć okolicznościowych. Ponadto obiekt zaprasza również rodziny z dziećmi, które pragną spędzić urlop w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiej dżungli. Właśnie dla nich mamy bardzo dobrą wiadomość! W Hotelu możecie zrealizować Bon Turystyczny. Co do rezerwacji, możecie to zrobić w tradycyjny sposób lub poprzez:

Nie czekajcie zbyt długo z decyzją. Hotel Zamek Lubliniec czeka na gości!

Hotel Zamek Lubliniec
ul. Grunwaldzka 40
42-700 Lubliniec
Tel. +48 781 705 300

e-mail: recepcja@zameklubliniec.com.pl
www: http://www.zameklubliniec.pl/
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/HotelZamekLubliniec/

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon