Jarmark Rękodzieła w Tarnowskich Górach. Tutaj kupisz prezent na Dzień Matki

Stara stajnia u wojtachy

Dobrze znana wielu tarnogórzanom Stara Stajnia u Wojtachy zaprasza na wiosenny jarmark. Podczas wydarzenia swoje wyroby zaprezentują Rękodzielne Tarnogórzanki.

Majowy kiermasz w Tarnowskich Górach

26 maj zbliża się wielkimi krokami. Z pewnością wiele osób zaopatrzyło się już w prezenty z okazji Dnia Matki. Tym jednak, którzy odkładali to na ostatni moment, podpowiadamy, że w poszukiwaniu wyjątkowego podarunku warto wybrać się do restauracji przy ulicy Ratuszowej 8.

Stara Stajnia u Wojtachy nie raz organizowała już różne wydarzenia i jarmarki. Tym razem będziemy mogli znaleźć tam ozdoby stworzone przez Rękodzielne Tarnogórzanki. 

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnym jarmarku naszych tarnogórskich Rękodzielniczek. Tym razem można będzie u nas zakupić wyroby, które doskonale będą nadawały się na prezent z okazji zbliżającego się Dnia Matki (dla zapominalskich to środa, 26 maja...) - informują koordynatorzy wydarzenia. - Przy okazji przypominamy, że w Stajni jest już czynny ogródek, gdzie można zjeść stajniowe frykasy - zachęcają. 

Kiermasz mamy okazję odwiedzić dziś (21.05.) i jutro (22.05.) w godzinach od 11:00 do 17:00

Stara stajnia u wojtachy

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: