Jarmark Wielkanocny 2021 w Tarnowskich Górach. Stara Stajnia u Wojtachy zaprasza

Mamy dobrą wiadomość dla lokalnych fanów rękodzieła i akcji charytatywnych. W tym miesiącu czeka nas kiermasz w samym centrum Tarnowskich Gór.

Jarmark Wielkanocny 2021

Stara Stajnia u Wojtachy całkiem niedawno organizowała kiermasz walentynkowy. Nadszedł marzec, powoli zbliża się Wielkanoc, a więc czas na wiosenną odsłonę wydarzenia. Wszyscy tarnogórzanie (i nie tylko!) zaproszeni są na jarmark, który będzie miał miejsce w dniach: 26-31 marca. Stoiska będziemy mogli odwiedzać od 12:00 do 18:00. Co na nich znajdziemy?

- Czegóż tam nie będzie!!! Wszelakiego rodzaju rękodzieło, biżuteria, ozdoby wielkanocne, makramy, serwety, obrazy i wiele, wiele innych wspaniałości!!! Nie zabraknie też słodkości oraz w sobotę (27.03) muzyczki granej przez naszego wspaniałego Dudka - zapowiadają pomysłodawcy. - W trakcie jarmarku będzie można też zakupić na wynos co nie co ze stajniowego menu lub napić czegoś ciepłego... - dodają.

W wydarzenia włączyli się: Neko no Yume, Moja - biżuteria z żywicy, Stara Porcelana, Inspiradonia, Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Kocimiętka", Włóczka i Szmatka i Skarbnik z Havany - Tarnogórska Grupa Bębniarska. Nie mogło zabraknąć także Rękodzielnych Tarnogórzanek.

Zbiórka dla Zojki

Kiermasz stacjonarny to tylko jedna z dwóch części wydarzenia. Zorganizowano także licytację charytatywną na rzecz małej Zojki Marianowskiej. Dziewczynka zmaga się z zespołem Aperta. Jej rodzice zbierają fundusze na kosztowne operacje, od których zależy zdrowie i dalszy rozwój dziecka.

- Niedawna licytacja podczas finału WOŚP pokazała po raz kolejny, jak Tarnowskie Góry potrafią pomagać, więc i tym razem wierzymy, że licytacja zakończy się sukcesem i dopomoże Zojce w walce z choróbskiem! - podkreślają koordynatorzy akcji.

Jak pomóc Zoji? Codziennie na facebookowym profilu wydarzenia pojawiają się piękne i atrakcyjne fanty: biżuteria, ozdoby, voucher na tort, a nawet... piłka z autografami piłkarzy klubu TS Gwarek Tarnowskie Góry! Wystarczy w komentarzu pod danym postem wpisać kwotę, za jaką deklarujemy kupić wybrany przedmiot. Licytacja potrwa aż do 23 marca do godziny 22:00. Zdobywca fantu zobligowany jest do wysłania określonej sumy na numer konta: mBank S.A. 95 1140 2004 0000 3202 7916 8047
lub korzystając z "wpłatomatu" na stronie Fundacji "Pomagamy Sercem". W tytule należy wpisać: "Zoja + nr. wylicytowanego prezentu". Przedmioty można będzie odbierać podczas jarmarku w dniach 26-27 marca.
fot. Stara Stajnia u Wojtachy

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon