Jazz w zabytkowych wnętrzach. Pałac w Rybnej zaprasza na muzyczne spotkanie

W naszym mieście już po raz kolejny odbędzie się tradycyjny cykl koncertów muzyki improwizowanej. Przed nami XVIII Tarnogórskie Spotkania Jazzowe.

Pałac w Rybnej zaprasza wszystkich melomanów na serię spotkań ze znanymi artystami i ich muzycznymi aranżacjami. W eleganckich salach dawnej siedziby Koschützkich usłyszymy jazzowe koncerty.

- Cztery czwartki na przełomie października i listopada będą w Pałacu w Rybnej zarezerwowane dla muzyki improwizowanej. Zapraszamy serdecznie do pałacu na XVIII Tarnogórskie Spotkania Jazzowe! - zachęcają organizatorzy.

Harmonogram spotkań

 • 15 października, godzina 19:00
  Arek SKOLIK Band - "To Muniak with love"
  Wystąpią: Tomasz Grzegorski, Tomasz Białowolski, Marcin Ślusarczyk, Maciej Adamczak
 • 29 października, godzina 19:00
  Wystąpią: Artur Dutkiewicz i Janusz Prusinowski Kompania
 • 05 listopada, godzina 19:00
  Wystąpi: Anna Maria Jopek Quintet
 • 12 listopada, godzina 19:00
  Wystąpi: Hanna Banaszak Quartet

W bilety można się zaopatrzyć w recepcji Pałacu w Rybnej. Istnieje także możliwość kupienia wejściówek online, dokonując wpłaty na konto organizatorów z dopiskiem ilości gości, nazwy wykonawcy oraz nazwiska, na jakie bilety mają zostać zakupione. Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, ponieważ wydarzenie cieszy się sporą popularnością. Wszystkie miejsca na występ Anny Marii Jopek zostały już wykupione, natomiast w przypadku koncertu Hanny Banaszak wolne fotele znajdziemy tylko w sali bocznej.

fot. Pałac w Rybnej

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon