Jerusalema Dance Challenge w Tarnowskich Górach. Gdzie i kiedy?

W naszym mieście odbędzie się taneczne wydarzenie, na które zaproszeni są wszyscy chętni. Na rynku odtańczą oni Jerusalemę.

Jerusalema Dance Challenge

#jerusalemadancechallenge TG

Tarnogórską edycję akcji zainicjowała Fundacja Pomagamy Sercem. Jej członkowie organizują zbiórki i pomagają potrzebującym z naszego powiatu.

- Misją Fundacji jest niesienie pomocy wszystkim, którym ta pomoc jest potrzebna. Dzieciom i osobom niepełnosprawnym, walczącymi z ciężkimi chorobami. Wsparcie rodzin znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej - opowiadają.

Wśród zrealizowanych przedsięwzięć znajdziemy między innymi koncert "Piny na Szplilkach", "Kup Pluszaka dla Dzieciaka" czy "TG Luftuje Szranki".

Zatańczymy na rynku

Fundacja zaprasza do udziału w kolejnej ciekawej akcji. Tym razem każdy zainteresowany może dołączyć do Jerusalema Dance Challenge. Wydarzenie odbędzie się na tarnogórskim rynku w dniu 26 czerwca (sobota) o godzinie 18:00.

- Podczas wydarzenia chcemy promować nasze miasto z jak najlepszej strony, dlatego baaardzo chcielibyśmy, żeby było Was Kochani jak najwięcej!!!! Niebawem podamy Wam datę i miejsce próby, którą chcemy przeprowadzić dla tych, którzy chcieliby przećwiczyć cały układ taneczny pod okiem profesjonalistów!!! - zapraszają organizatorzy.

Jak właściwie wygląda Jerusalema? Poniżej przykład z Poznania.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon