Już w tę sobotę Tarnogórska Rowerowa Masa Krytyczna. Tym razem w mikołajkowej odsłonie

Miłośnicy dwóch kółek zapraszają na kolejną wspólną przejażdżkę. W sobotę pokręcą się trochę po mieście. Nie zapomnijcie o świątecznych akcentach!

Tarnogórska Rowerowa Masa Krytyczna
Tarnogorska rowerowa masa krytyczna grudzien

Tarnogórska Mikołajkowa Rowerowa Masa Krytyczna

To już 140. wycieczka, na jaką zapraszają cykliści z naszego miasta. Regularnie spotykają się w centrum Tarnowskich Gór, skąd wyruszają na mniejsze i większe wyprawy. Oczywiście na rowerach. Tym razem wydarzenie nie odbędzie się tradycyjnie w piątek, ale w sobotę - 16 grudnia. Uczestnicy spotkają się o godzinie 15:00 na rynku. Organizatorzy zapraszają, by zaopatrzyć się w mikołajkowe akcenty odzieżowe lub świątecznie przystroić rower.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu? Każdy zainteresowany ze sprawnym pojazdem wyposażonym w działające oświetlenie. Potrzebny będzie także rowerowy dzwonek oraz dobry humor. Udział w przejażdżce jest bezpłatny i nie trzeba się wcześniej na niego zapisywać.

- Można również zabrać ze sobą kamizelkę odblaskową, taką jaką się wozi w samochodach (ewentualny brak kamizelki nie stoi na przeszkodzie w uczestniczeniu w masie). Masa odbywa się bez względu na warunki atmosferyczne. Pokażmy, że rowerzyści mają takie samo prawo do korzystania z dróg! - zapraszają tarnogórscy cykliści.
Tarnowskie gory lodowisko

Może Cię zainteresować:

To już jutro! Tarnowskie Góry zapraszają na zimowe szaleństwo na lodowisku

Autor: Urszula Gołkowska

01/12/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon