Kalety będą sprzedawać węgiel. Miasto czeka na zgłoszenia od chętnych do jutra

Urząd Miasta Kalety poinformował, że dołącza do rządowego programu sprzedaży węgla dla mieszkańców. Jak zgłosić się do udziału?

Kalety sprzedają węgiel

Kalety będą sprzedawać węgiel

Ważna informacja dla mieszkańców. Jak ogłosił Urząd Miasta:

"Burmistrz Kalet Klaudiusz Kandzia podjął decyzję o przystąpieniu do rządowego programu sprzedaży węgla dla mieszkańców i prowadzi obecnie rozeznanie ilości gospodarstw domowych chętnych do zakupu węgla, który byłby sprzedawany przez Miasto Kalety. Prosimy mieszkańców, którzy uzyskali dodatek węglowy o zgłaszanie chęci zakupu węgla po cenie 2 000 brutto za tonę (bez kosztów transportu)".

Zainteresowani mają czas do jutra, 25 października, do godz. 15:30, by zgłosić chęć kupna węgla. Rejestracji można dokonać na kilka sposobów:

  • poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie internetowej Urzędu Miasta Kalety
  • poprzez przesłanie maila na adres: piotr.kalinowski@kalety.pl
  • telefonicznie pod numerem: 34 352 76 37 lub 34 352 76 39 (w godzinach: poniedziałek 7:30-17:00, wtorek 7:30-15:30)
  • osobiście w Wydziale Strategii i Rozwoju Gminy, ul. Żwirki i Wigury 2, II piętro, pokój nr 20 w godzinach: poniedziałek 7:30 - 17:00, wtorek 7:30 - 15:30.

Podczas zapisów potrzebne będą następujące dane: adres gospodarstwa domowego, numer telefonu kontaktowego, ilość węgla, którą chcemy kupić (maksymalnie 3 tony) oraz rodzaj paliwa (orzech, groszek lub miał). Uwaga! Z akcji wyłączone są gospodarstwa, które już kupiły węgiel w ilości co najmniej 3 ton po cenie niższej niż 2 000 zł brutto za tonę.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon