Kalety mają nową przychodnię

Przychodnia kaletanska

Od dziś mieszkańcy Kalet mogą korzystać z nowej przychodni. Oprócz gabinetu lekarza rodzinnego mieszczą się tam także poradnie specjalistyczne.

"Kaletańska Przychodnia"

Przy ulicy 1 Maja 22 otwarto wczoraj nową placówkę medyczną. W wydarzeniu wzięli udział reprezentanci władz miasta: burmistrz Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz oraz przewodnicząca Komisji Zdrowia Irena Nowak. 

Właścicielom „Kaletańskiej Przychodni” Państwu Aleksandrze Wolny – Kwiatkowskiej i Piotrowi Kwiatkowskiemu życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz dużo zadowolenia i satysfakcji w służbie ludzkiemu zdrowiu. Wierzymy, że nowy ośrodek zapewniać będzie mieszkańcom Kalet opiekę medyczną oraz dostęp do świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie - dodają urzędnicy.

Dziś przychodnia oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Pacjenci mogą przyjść z wizytą do pięciu poradni: lekarza rodzinnego, ortopedycznej, urologicznej, ginekologicznej oraz kardiologicznej. Na razie wspomniane świadczenia pozostają odpłatne, ale właściciele zapowiadają, że będą się starać o podpisanie kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Od przyszłego roku zaczną także funkcjonować poradnie: endokrynologiczna/metaboliczna, dermatologiczna, a także radiologa. 

Kochani pacjenci! Od 1 grudnia otwieramy Przychodnię Kaletańską. W związku z licznymi pytaniami o lekarzy specjalistów chcieliśmy prosić Was w komentarzach o potrzeby i pomysły, jakich specjalizacji lekarzy należy sprowadzić do Kalet! Na razie niestety będą oni przyjmować prywatnie, ale obiecujemy walczyć o jak najszybsze kontraktowanie przez NFZ - informują właściciele. 
fot. Przychodnia Kaletańska

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: