Kamiliańska Orkiestra znowu w akcji. Tym razem zapraszają na akcję krwiodawstwa

Tym razem nie koncert, choć muzyki również nie zabraknie. Tarnogórscy muzycy zachęcają do oddania krwi podczas specjalnego wydarzenia. Dla honorowych dawców zaplanowano sporo niespodzianek.

Urszula Gołkowska
Kamiliańska orkiestra dęta

Bądź krewnym Kamilianów 2022

Pod takim hasłem już niebawem odbędzie się wyjątkowe wydarzenie łączące muzykę i działania charytatywne. W Tarnowskich Górach przy kościele Matki Bożej Uzdrowienie Chorych na Osadzie Jana (ul. Różana 2) odbędzie się akcja krwiodawstwa. Lokalizacja nieprzypadkowa, ponieważ to właśnie w salkach tej parafii swoje próby ma Kamiliańska Orkiestra Dęta.

- Uwaga! Achtung! Tego jeszcze nie grali... Nasi kochani fani, parafianie i przyjaciele: od wielu, wielu lat dzielimy się z Wami naszą muzyką i wspólnie przeżywanymi koncertami - a jednak chcemy więcej. Chcemy się podzielić tym, czego wyprodukować się nie da, czyli... krwią. I zachęcamy Was do tego samego i współuczestnictwa w naszej nowej, cyklicznej akcji - zapraszają inicjatorzy przedsięwzięcia.

Na gości czekać będą dodatkowe atrakcje. Wśród nich: kawa i kołocz, badanie EKG, ciśnienia oraz cukru, a także - to chyba najważniejszy punkt - otwarta próba Kamiliańskiej Orkiestry!

Tarnogórzanie i gości mogą już rezerwować sobie datę 29 października (sobota). Wydarzenie odbędzie się w godzinach: 10:00-14:00 przy salkach parafii MB Uzdrowienie Chorych - ul. Różana 2. Warto przyjść, bo - jak stwierdzają organizatorzy - muzykę masz we krwi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon