Kawa, rękodzieło i sztuka. W Tarnowskich Górach kolejna odsłona Tegie Slow Day

Już w najbliższą niedzielę miłośników hand made nie może zabraknąć w Tarnowskich Górach. Jedna z kawiarni zaprasza na wydarzenie, który zdążyło na stałe zagościć w kalendarzu lokalnych imprez.

Urszula Gołkowska
Tegie slow day

Tegie Slow Day 2022

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo intensywnie. Industriada, Dramatalia czy Piknik Militarny to tylko część nadchodzących wydarzeń. Dla tych, którzy wolą jednak bardziej kameralne imprezy, także znajdzie się coś ciekawego.

W lokalu Slow. Kreatywna Kofeina odbędzie się klimatyczne święto rękodzieła i kawy.

- Tegie Slow Day to święto lokalnych produktów, pełne pasji i wolne od pośpiechu. Nasi Artyści zaprezentują swoje nietuzinkowe rękodzieła, a w wolnej chwili będziecie mogli przysiąść w Kreatywnej Kofeinie przy pysznej kawie & słodkościach! - zapraszają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się we wspomnianej kawiarni przy ul. Piastowskiej 7. W kalendarzach można rezerwować sobie 4 września, niedzielę, od godziny 10:00 do 17:00. Wstęp wolny.

Swój udział zapowiedzieli: Strojmisie, Na Pewno Drewno, Pasjomatka Anna Murzyn, Frelle, sztyjt, Żywia Handmade, Bombel_fashion, AROMAT - kawy, herbaty, przyprawy na wagę, Daydream, Trzykąty - Dominika Dąbrowska, Koral i nitka - biżuteria hand made, SHOF, Colibri_by_Claudia, Linoo Craft Anna Watercolormind Hania i Julia.

TEGIE Slow Day 2021

Może Cię zainteresować:

Rękodzieło i kawa. TEGIE Slow Day 2021, czyli finał Festiwalu Żywe Srebro 2021

Autor: Urszula Gołkowska

06/09/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon