Kiermasz świąteczny w Tarnowskich Górach. Osada Jana zaprasza

Zbliża się grudzień, a więc czas bożonarodzeniowych jarmarków. Jeden z nich odbędzie się także w dzielnicy naszego miasta. Co na nim znajdziemy?

Caritas Parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach
Tarnowskie góry kiermasz

Kiermasz Bożonarodzeniowy na Osadzie Jana

- Cudowne dekoracje, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera – któż nie lubi świątecznych kiermaszów? W Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Poznajcie ten najciekawszy! - zapraszają organizatorzy.

Miłośnicy bożonarodzeniowych jarmarków mogą już szykować się na 11 grudnia. Wydarzenie organizuje Caritas Parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych i tam właśnie odbędzie się kiermasz (ul. Różana 2). Zainteresowani będą mogli odwiedzać stoiska przez cały dzień: od godziny 8:00 do 18:00.

- Kiermasz Bożonarodzeniowy na Osadzie Jana to już tradycja. Tegoroczny będzie zachęcał do magicznego spędzenia czasu, urzekając starszych i młodszych. W salkach parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach rozbłysną miliony światełek, a goście delektować się będą smakowitymi przysmakami - zdradzają organizatorzy.

Co dokładnie zobaczymy podczas kiermaszu? Mają tam czekać na gości świąteczne ozdoby i dekoracje, rzeźby z drewna, domowe ciasta, zakwas na żur, miody oraz świece. Będzie z czego wybierać! Przy okazji można zrobić coś dobrego i wesprzeć inicjatywy tarnogórskich wolontariuszy.

Jarmark świerklaniec

Może Cię zainteresować:

Jeszcze jeden świąteczny jarmark w Świerklańcu. Tym razem dla psiaków z Miedar

Autor: Urszula Gołkowska

10/11/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon