Kino plenerowe w Tarnowskich Górach 2024. Powrócą seanse samochodowe i w Parku Miejskim

Miłośnicy filmów mogą się już nastawić na kolejne spotkania z produkcjami na świeżym powietrzu. Organizatorzy zapowiadają daty wydarzeń na ten sezon, a na dobry początek - tematyczny koncert.

Tarnogórskie Kino Plenerowe
Tarnowskie gory kino plenerowe 2024

Muzyka filmowa w Pałacu w Rybnej

Sezon imprez pod otwartym niebem jeszcze się nie rozpoczął, ale Tarnogórskie Kino Plenerowe już informuje o swoich planach na lato. Zanim jednak zobaczymy same filmy, na rozgrzewkę możemy wybrać się na koncert muzyki filmowej. Odbędzie się on w eleganckiej przestrzeni Pałacu w Rybnej. Data to 2 czerwca (niedziela) o godzinie 17:00. Przed publicznością zaprezentuje się zespół "Yes I duo". W składzie: skrzypce, flet, wiolonczela oraz wokal.

- Jednym z najbardziej wyróżniających się elementów repertuaru zespołu są utwory muzyki filmowej. Miłość członkiń "Yes I Duo" do filmów oraz ich niezapomnianych ścieżek dźwiękowych skłoniła je do głębszej eksploracji tego obszaru - stwierdzają organizatorzy. - Z dumą wykonują kultowe melodie, które stworzyły atmosferę wielu filmowych arcydzieł. Czy to epickie tematy z filmów przygodowych, romantyczne motywy z dramatów czy pełne napięcia ścieżki dźwiękowe z thrillerów - dodają.

Kino plenerowe 2024

W temacie samych seansów: wydarzenia odbędą się w sierpniu. Park Miejski zmieni się w salę kinową, a teren przy muszli koncertowej - w ekran. Dodatkowo pojawi się także strefa gastronomiczna z przekąskami. Za każdym razem wyświetlane będą dwa filmy: dla młodszej i starszej publiczności.

 • 13 sierpnia (wtorek)
  20:00 - Kino familijne
  21:45 - Kino dla starszych widzów
 • 20 sierpnia (wtorek)
  19:45 - Kino familijne
  21:30 - Kino dla starszych widzów
 • 27 sierpnia (wtorek)
  19:30 - Kino familijne
  21:15 - Kino dla starszych widzów

Nie zabraknie też atrakcji dla fanów opcji samochodowej. We wrześniu czekają ich wydarzenia na parkingu przy Hali Sportowej. Wyznaczony teren pomieści 300 samochodów. Tam z kolei seanse będą odbywać się w piątki. Na miejscu także znajdzie się oferta gastronomiczna. Udział w seansie jest bezpłatny!

 • 13 września (piątek) - godz. 18:30
 • 20 września (piątek) - godz. 18:30
 • 27 września (piątek) - godz. 18:30

Wydarzenia od lat cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców. Trudno nawet wyobrazić sobie lato bez seansów na świeżym powietrzu. Organizatorami wydarzeń są: Tarnogórskie Kino Plenerowe oraz Robert Mrozek.

Park Miejski w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Zgubiliśmy się w tarnogórskim Parku Miejskim. Było warto! Oto, co udało nam się odkryć

Autor: Urszula Gołkowska

27/05/2022

Kalety stanice impreza

Może Cię zainteresować:

Leśny Zakątek Śląska zapowiada Rajzowanie po kalyckich stanicach 2024. Co będzie czekać na gości?

Autor: Urszula Gołkowska

16/04/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon