Kino plenerowe w Zbrosławicach już od piątku

Kino

Jak co roku gmina Zbrosławice organizuje seanse filmowe na świeżym powietrzu. Wydarzenie „Na brzegu Dramy” cieszy się dużą popularnością. Jakie filmy zobaczymy tego lata?

Repertuar kina plenerowego:

07.08., godz. 19:30
„Minionki rozrabiają”
Wesoła kreskówka dla wszystkich małych poszukiwaczy przygód. Kontynuacja historii o żółtych stworkach, które uwielbiają pakować się w tarapaty.
Brak ograniczeń wiekowych
14.08., godz. 19:30
„Duma i uprzedzenie”
Ekranizacja bestsellerowej powieści Jane Austen. Intrygująca opowieść o miłości, wyborach życiowych i siostrzanej przyjaźni osadzona w realiach dziewiętnastowiecznej Anglii.
Brak ograniczeń wiekowych
21.08., godz. 19:30
„Powrót do przyszłości”
Kultowe dzieło Roberta Zemeckisa, które z pewnością zaciekawi całą rodzinę. Kiedy nastoletni Marty wsiada do wehikułu czasu, nie spodziewa się, jak bardzo zmieni bieg historii i że będzie musiał ratować… własnych rodziców.
Brak ograniczeń wiekowych
28.08., godz. 19:30
„Czekolada”
Film o życiu mieszkańców spokojnego, francuskiego miasteczka, do którego wprowadza się tajemnicza Vianne razem z córką Anouk. Szybko okazuje się, jak wiele sekretów skrywa niepozorna miejscowość. Film nie tylko dla fanów czekolady.
Ograniczenia wiekowe: 12+

Kilka ważnych informacji

Wieczory filmowe będą organizowane na łące za biblioteką gminną (ul. Oświęcimska 2a). W razie złej pogody seanse zostaną przeniesione do budynku. Organizatorzy zapewnią miejsca siedzące, ale ze względu na popularność wydarzenia, radzą zapatrzyć się w koce czy składane krzesełka. Podczas wydarzenia obowiązuje noszenie maseczek oraz zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Warto też zabrać ze sobą środki ochrony przeciw komarom. Wstęp wolny.
Wszystkich mieszkańców Zbrosławic i okolic zachęcamy do wzięcia udziału w tych sierpniowych wieczorach „Na brzegu Dramy”. To dobra okazja do wartościowego spędzenia czasu z całą rodziną i nadrobienia filmowych zaległości.

fot. Urząd Gminy Zbrosławice

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: